Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Panský Dvůr

Přehled hodnocení
91% celkově
91% personál
90% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V pátek večer jsme byly v restauraci skoro samy, na nedostatek pozornosti personálu si nemůžeme stěžovat. Obě slečny byly milé, ale ne vlezlé. Prostředí krásně vyzdobené, růže ve váze sladěné s barvou ubrousků, všude čisto. Pomalu pečená kančí krkovička chutnala skvěle, nádherně libové a měkké maso na obrovské porci výborně ochuceného špenátu předčilo očekávání. Kamarádce steak na propekli přesně podle jejího přání. Jen nás zklamalo, že zavírali v jedenáct, přestože na dveřích jsme si při odchodu přečetli, že v pátek mají do dvanácti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace velmi pěkně zařízená. Možná jsme přišli ve špatnou chvíli, kdy měli rezervaci pro nějakou oslavu, ale měli k dispozici jen stul cca pro 10 lidi a 2 stoly pro 4... jídlo velmi dobré, lehce dražší, ale cena odpovídala kvalitě. Jen jsme v celém areálu panského dvora restauraci poměrně dlouho hledali.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné překvapeni po všech směrech Jen kdyby se ještě personální trochu usmíval

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO