Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Panský Dvůr

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Když hledáte na poslední chvíli místo, kde servírují polední menu i později, protože se Vám protáhlo jednání a není čas - ztrácet čas. Personál vyšel s naší žádostí vstříc a my měli možnar odměnit se nejlepším polední menu v životě za přátelskou cenu. Tento podnik můžou závidět i větší města!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V pátek večer jsme byly v restauraci skoro samy, na nedostatek pozornosti personálu si nemůžeme stěžovat. Obě slečny byly milé, ale ne vlezlé. Prostředí krásně vyzdobené, růže ve váze sladěné s barvou ubrousků, všude čisto. Pomalu pečená kančí krkovička chutnala skvěle, nádherně libové a měkké maso na obrovské porci výborně ochuceného špenátu předčilo očekávání. Kamarádce steak na propekli přesně podle jejího přání. Jen nás zklamalo, že zavírali v jedenáct, přestože na dveřích jsme si při odchodu přečetli, že v pátek mají do dvanácti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace velmi pěkně zařízená. Možná jsme přišli ve špatnou chvíli, kdy měli rezervaci pro nějakou oslavu, ale měli k dispozici jen stul cca pro 10 lidi a 2 stoly pro 4... jídlo velmi dobré, lehce dražší, ale cena odpovídala kvalitě. Jen jsme v celém areálu panského dvora restauraci poměrně dlouho hledali.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné překvapeni po všech směrech Jen kdyby se ještě personální trochu usmíval

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO