Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

15 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Panský Dům

Stylová restaurace a kavárna Vám nabízí příjemné posezení v klimatizovaném prostředí s wifi připojením. Nabídnou Vám široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, kvalitní výběr moravských vín a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Každý den v restauraci také podávají obědové menu, kde si můžete vybrat až ze 3 druhů jídel. Pro setkání s přáteli nebo jen klidné posezení můžete využít také hotelovou kavárnu. V letních měsících je k dispozici venkovní terasa.Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    3

Jeden si dvakrát nepochutná, ale ani se neotráví. Televize nudící se obsluhou puštěná skutečně nahlas rozhodně nenadchne. Občas to zajdu zkontrolovat, ale nic sem neláká.

Ištván
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno