Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Panorama

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
koleno vynikající i líčka velmi dobrá,jen ryba trochu nevýrazná a nedochucená,burčák ještě slabý a co nám chybělo je učtenka,kde by si člověk byl jist,že to co platí si skutečně dal..
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí nekuřácké restaurace (s kuřáckou terasou) je sice čisté, ale prospěla by rekonstrukce, protože je velmi znát doba nedávno minulá. Záchody zapáchající, nefunkční vysoušeč na pánském WC a chyběly ručníky. Dojem také kazí herna, která je součástí restaurace a také dětský koutek, ze kterého hluk ruší od dobrého jidla. Obsluha velmi milá, na květiny, které jsme si přinesli, připravili vázu. Nicméně, po hlavním jídle jsme trošku čekali na servis... Jedná se tedy o obyčejnou hospodu, která běžného zákazníka spíše odradí přes to, že jídlo i personál v pořádku.
Restaurace Panorama
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO