Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Panorama

Restaurace Panorama patří k restauracím kde se člověk cítí uvolněně a dobře. Prostory restaurace jsou nekuřácké, k dispozici je zde dětský koutek. V nabídce naleznete teplá i studená jídel včetně nápojů. K dispozici je také bar, herna, pivnice a zahrádka. Možnost pořádání společenských akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
koleno vynikající i líčka velmi dobrá,jen ryba trochu nevýrazná a nedochucená,burčák ještě slabý a co nám chybělo je učtenka,kde by si člověk byl jist,že to co platí si skutečně dal..
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí nekuřácké restaurace (s kuřáckou terasou) je sice čisté, ale prospěla by rekonstrukce, protože je velmi znát doba nedávno minulá. Záchody zapáchající, nefunkční vysoušeč na pánském WC a chyběly ručníky. Dojem také kazí herna, která je součástí restaurace a také dětský koutek, ze kterého hluk ruší od dobrého jidla. Obsluha velmi milá, na květiny, které jsme si přinesli, připravili vázu. Nicméně, po hlavním jídle jsme trošku čekali na servis... Jedná se tedy o obyčejnou hospodu, která běžného zákazníka spíše odradí přes to, že jídlo i personál v pořádku.
Restaurace Panorama
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO