Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 59x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pancho´s

Přehled hodnocení
91% celkově
88% personál
92% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 38x
4 16x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Už 4 roky moje nejoblibenejsi restaurace. Kureci enchiladas vzdy vynikajici, personal prijemny. Jen skoda, ze je dole v nekuracke casti docela zima.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
S restaurací Pancho's jsem byla vždy naprosto spokojená. Příjemný personál, krásné tématické prostředí, výborné jídlo. Vždy se sem ráda vrátím a posedím. Nemůžu jinak než všem doporučit návštěvu. Je to skvělý zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem byl poprvé, rozhodně příjemně překvapila. Příjemné prostředí, obzvlášť potěšila nekuřácká část restaurace. Obsluha velmi sympatická a milá, Jídlo a pití také super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jidlo vynikajici, prostredi stylove a obsluha moc mila. Opet se sem radi vratime. Zde se i v centru citite jako v mexiku, od hudby, jidla az po kresby po stolech.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem byl již mnohokrát a vždy jsem byl a doufám, že budu maximálně spokojená. Výborné mexické speciality (více mi tedy chutnají jídla s mletým hovězím masem než s kuřecím, ale to je záležitost vkusu), ochotný personál, krásné prostředí. Nemůžu jinak než doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsem byla již mnohokrát a vždy jsem byla a doufám, že budu maximálně spokojená. Výborné mexické speciality, ochotný personál, krásné prostředí. Nemůžu jinak než doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této mexické restaurace chodíme moc rádi,vždy se skvěle najíme- enchiladas jsou skvělé a k mexické kávě vynikající dezert churos. Obsluha moc milá a nově zde mají asi půlroku v teráriu dvě agamy
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo nám chutnalo skoro všem, jen jednomu ne. Slečna byla skvělá obsluha, milá, rychlá. Když zapomněla na něco, přinesla nám bonbon 'gratis'. Bohužel při placení jsme měli nauctovane od kolegy úplně vše:( asi by nebyla od věci lepší domluva mezi nimi. Takže krom navýšení ceny a špatně rozděleného účtu, by to bylo ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Měli jsme rezervaci v nekuřácké "aztécké jeskyni", prostředí bylo exotické, moc se nám tam líbilo. Enchiladas byly chutné, ale bylo zřejmé, že maso v náplni je ohřívané. Zaujal nás dezert churros, výborné byly mexické limonády. Škoda reprodukované hudby, která neměla s Mexikem nic společného. Celkově doporučujeme a přijdeme znovu.
Restaurace Pancho´s Restaurace Pancho´s

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO