Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 42x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pancho´s

Restaurace Pancho´s nabízí mexickou kuchyni. Lze zde ochutnat fajitas, burritos, tacos, enchiladas, tamal, quesadile. Připravují zde i flap steak připravovaný z masa býků chovaných na středoamerickém západě. Součástí restaurace je aztécká jeskyně a venkovní terasa El Calvera s fontánou a dobovými mexickými sochami. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo nám chutnalo skoro všem, jen jednomu ne. Slečna byla skvělá obsluha, milá, rychlá. Když zapomněla na něco, přinesla nám bonbon 'gratis'. Bohužel při placení jsme měli nauctovane od kolegy úplně vše:( asi by nebyla od věci lepší domluva mezi nimi. Takže krom navýšení ceny a špatně rozděleného účtu, by to bylo ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Měli jsme rezervaci v nekuřácké "aztécké jeskyni", prostředí bylo exotické, moc se nám tam líbilo. Enchiladas byly chutné, ale bylo zřejmé, že maso v náplni je ohřívané. Zaujal nás dezert churros, výborné byly mexické limonády. Škoda reprodukované hudby, která neměla s Mexikem nic společného. Celkově doporučujeme a přijdeme znovu.
Restaurace Pancho´s Restaurace Pancho´s
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha velice milá, příjemná a rychlá. Prostředí doopravdy autentické. Jídlo rychle připraveno a paráda. Vyzkoušeli jsme výbornou mexickou limonádu (mango) a v nabídce měli i několik mexických piv - též stojí za vyzkoušení :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO