Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pančava

Restaurace Pančava, jejíž historie sahá až do roku 1887, překvapí novým útulným, nekuřáckým prostředím s nádechem interiéru našich babiček. Na stálém jídelním lístku se nachází specialita podniku Vídeňská žebírka, výběr ze steaků, ryb, bezmasých jídel, zeleninové saláty i dětská jídla. Každý týden je připravována nová nabídka jídel z domácí kuchyně a denní menu. K dispozici Vám je wifi připojení, parkoviště s 30 parkovacími místy a salónky.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výtečný oběd v přestávce mezi "sportovní" akcí. Za sebe - skvěle připravená krkovice s bramborem. Všichni ostatní (bylo nás devět) spokojení. Rychlá a docela bezproblémová obsluha. Trošku zmatky při placení (zapomenutá položka, takže člověk neví, platila-li se jednou nebo dvakrát).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO