Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Palma

Přes obědy nekuřácká restaurace s téměř kavárenským duchem se večer mění v moderní pivnici a bar, kde je možno vychutnat si kvalitní pivo, víno a míchané nápoje. Setkat se s přáteli nebo sledovat sportovní přenosy na několika LCD televizích. Samozřejmostí je internetové připojení Wifi. Veškeré prostory jsou klimatizovány. Prostorná restaurace je vhodná k pořádání větších i menších akcí, firemních večírků a rodinných oslav. Součástí prostor je salonek o kapacitě 30 míst, který lze oddělit posuvnými dveřmi. Restaurace má kapacitu 80 míst, celkem tedy 110 míst.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí restaurace je po moha letech přijatelné, personál je milý a ochotný... Rozšířil bych gastronomické zázemí. Pizzy, bagety a chuťovky k pivu jsou občas nedostačující... Tento podnik mohu doporučit pro večerní posezení, zábavu a pokec s přáteli.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO