Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Palma

Přes obědy nekuřácká restaurace s téměř kavárenským duchem se večer mění v moderní pivnici a bar, kde je možno vychutnat si kvalitní pivo, víno a míchané nápoje. Setkat se s přáteli nebo sledovat sportovní přenosy na několika LCD televizích. Samozřejmostí je internetové připojení Wifi. Veškeré prostory jsou klimatizovány. Prostorná restaurace je vhodná k pořádání větších i menších akcí, firemních večírků a rodinných oslav. Součástí prostor je salonek o kapacitě 30 míst, který lze oddělit posuvnými dveřmi. Restaurace má kapacitu 80 míst, celkem tedy 110 míst.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    4

Prostředí restaurace je po moha letech přijatelné, personál je milý a ochotný... Rozšířil bych gastronomické zázemí. Pizzy, bagety a chuťovky k pivu jsou občas nedostačující... Tento podnik mohu doporučit pro večerní posezení, zábavu a pokec s přáteli.

kolombo.00
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno