Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 92x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pálffy Palác

Přehled hodnocení
86% celkově
89% personál
88% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 50x
4 27x
3 10x
2 4x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
16 let navstevuji restauraci a je to uzasne prostredi jak na terase ci uvnitr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Famózní kulinářský zážitek, krásné prostředí, báječná a vtipná obsluha. Navíc jsem měl prosbu pro personál kvůli oslavě narozenin mé mámy, nečekal jsem, že to splní, a že to bude možná udělají, jsem tak doufal. A byli jsme překvapeni, jak je vidět, zákazník je u nich na prvním místě, čehož si hodně ceníme, připravili nám překrásné odpoledne.
Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
We really enjoyed the food and service at this restaurant, but did not necessarily enjoy the other people who were eating there at adjoining tables. This restaurant is really a fairly high end restaurant in a fabulous location in Prague, and we intended for the visit to be one of quiet reflection on our relationship while we ate some great food in a quiet environment. I believe that the staff intended the atmosphere to be as such as well. While we were there, there was a large group of buisnessmen from (what I assume to be) Germany sitting nearby and they were not respecting the atmosphere or proprietary norms of those around them. It made the evening a little bit less than what was hoped for.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ochotný, milý a mladý persponál kontrastuje s omšelým interirérem celé budovy, velikost pokrmů je nepřímo úměrná jejich cenám, což ovšem v cenově vyšších restauracích nijak nepřekvapuje. Liduprázdnost v čase oběda naznačuje, že ceny jsou nastaveny možná až "zu hoch". Ideální prostředí pro hosty trpící sociální fobií.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Dojem z této restaurace mám velmi rozporuplný. Velmi omšelé schodiště vedoucí do podobně omšelého historického sálu s naprosto šíleným výběrem obrazů. Personál byl nevšímavý a nekomunikativní. Ovšem jídlo bylo naprosto vynikající. Všechny chody byly dokonalé a hlavní chod jsme dostali na nahřátých talířích.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo vynikající, obsluha bez chyb. Stoklasaml
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dans un ancien palais ce restaurant est agréable quoique un peu rococo et sombre. Les plats sont très bons mais rien d'exceptionnel. Le service est correct, et le prix reste accessible.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásné, historické prostředí Pálffy Paláce, tomu odpovídají ale i ceny. Podáváno bylo menu složené z teriny, dýňové polévky, pstruha nebo jehněčího kolínka a jablečný tatin s vanilkovou zmrzlinou. Vše bylo výborné, jen tatin měl pro mne divnou chuť.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO