Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 90x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pálffy Palác

Václav Havel, Madonna i Claudia Cardinale. Zážitková restaurace Pálffy Palác už pohostila řadu známých osobností. Sídlí v nádherném barokním paláci z 18. století a pyšní se výbornou kuchyní, magickou atmosférou a perfektním servisem.

V restauraci Pálffy Palác si pochutnáte na specialitách mezinárodní, především francouzské kuchyně. Fantastické jsou zdejší dezerty. Nechybí ani pestrý výběr vín z Moravy, Francie a Itálie.

Nádhernému baroknímu interiéru dominují honosné lustry, velká zrcadla, obrazy a starožitný nábytek. Působivou romantickou atmosféru dokresluje intimní osvětlení. V létě je hostům k dispozici příjemná terasa s fascinujícím výhledem na Pražský hrad, Pálffyho zahrady a Malý Fürstenberský palác.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
We really enjoyed the food and service at this restaurant, but did not necessarily enjoy the other people who were eating there at adjoining tables. This restaurant is really a fairly high end restaurant in a fabulous location in Prague, and we intended for the visit to be one of quiet reflection on our relationship while we ate some great food in a quiet environment. I believe that the staff intended the atmosphere to be as such as well. While we were there, there was a large group of buisnessmen from (what I assume to be) Germany sitting nearby and they were not respecting the atmosphere or proprietary norms of those around them. It made the evening a little bit less than what was hoped for.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ochotný, milý a mladý persponál kontrastuje s omšelým interirérem celé budovy, velikost pokrmů je nepřímo úměrná jejich cenám, což ovšem v cenově vyšších restauracích nijak nepřekvapuje. Liduprázdnost v čase oběda naznačuje, že ceny jsou nastaveny možná až "zu hoch". Ideální prostředí pro hosty trpící sociální fobií.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Dojem z této restaurace mám velmi rozporuplný. Velmi omšelé schodiště vedoucí do podobně omšelého historického sálu s naprosto šíleným výběrem obrazů. Personál byl nevšímavý a nekomunikativní. Ovšem jídlo bylo naprosto vynikající. Všechny chody byly dokonalé a hlavní chod jsme dostali na nahřátých talířích.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO