Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 92x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pálffy Palác

Václav Havel, Madonna i Claudia Cardinale. Zážitková restaurace Pálffy Palác už pohostila řadu známých osobností. Sídlí v nádherném barokním paláci z 18. století a pyšní se výbornou kuchyní, magickou atmosférou a perfektním servisem.

V restauraci Pálffy Palác si pochutnáte na specialitách mezinárodní, především francouzské kuchyně. Fantastické jsou zdejší dezerty. Nechybí ani pestrý výběr vín z Moravy, Francie a Itálie.

Nádhernému baroknímu interiéru dominují honosné lustry, velká zrcadla, obrazy a starožitný nábytek. Působivou romantickou atmosféru dokresluje intimní osvětlení. V létě je hostům k dispozici příjemná terasa s fascinujícím výhledem na Pražský hrad, Pálffyho zahrady a Malý Fürstenberský palác.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
16 let navstevuji restauraci a je to uzasne prostredi jak na terase ci uvnitr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Famózní kulinářský zážitek, krásné prostředí, báječná a vtipná obsluha. Navíc jsem měl prosbu pro personál kvůli oslavě narozenin mé mámy, nečekal jsem, že to splní, a že to bude možná udělají, jsem tak doufal. A byli jsme překvapeni, jak je vidět, zákazník je u nich na prvním místě, čehož si hodně ceníme, připravili nám překrásné odpoledne.
Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác Restaurace Pálffy Palác
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
We really enjoyed the food and service at this restaurant, but did not necessarily enjoy the other people who were eating there at adjoining tables. This restaurant is really a fairly high end restaurant in a fabulous location in Prague, and we intended for the visit to be one of quiet reflection on our relationship while we ate some great food in a quiet environment. I believe that the staff intended the atmosphere to be as such as well. While we were there, there was a large group of buisnessmen from (what I assume to be) Germany sitting nearby and they were not respecting the atmosphere or proprietary norms of those around them. It made the evening a little bit less than what was hoped for.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO