Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace 8Osma

Restaurace 8OSMA má kapacitu 80 míst a salonek, který je k dispozici, 40 míst. Je zde také taneční parket, který je pravidelně využíván každý pátek na diskotéky spojené s Carusem. Restaurace je plně klimatizována a je zde k dispozici WIFI připojení. Máte-li chuť na dobré jídlo, pak určitě neváhejte a vyzkoušejte zdejší domácí kuchyni, nabízející denně teplé pokrmy, polední menu a domácí moučníky – zákusky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak to byla ŠPICA!!! Úžasná restaurace, úžasná kuchyně, úžasný a ochotný personál. Byli jsme překvapení boxy s koženými sedačkami-člověk se cítí jako doma v obýváku, fakt to nemělo chybu!!!
Restaurace 8Osma
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme s přáteli a ani jsme netušili,že je v Ostravě taková SUPROVÁ restaurace,byli jsme nadšení,jak prostředím,tak personálem a skvělou kuchyní , takže jen chválíme a příideme rádi zase!!!
Restaurace 8Osma
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zdravím , moc děkujeme za skvělý zážitek i když vstup do restaurace není zrovna reprezentační, ale uvnitř je to moc hezky a vkusně vybavené. Co se týká jídla a nápojů , vše chutné a není co vytknout, děkujeme.
Restaurace 8Osma
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO