Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 96x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Originál Formanka

Restaurace Formanka Originál 1869 je jeden z přírůstků značkových konceptních hospod Originál 1869. Typicky česká restaurace vám může nabídnout obědová menu nebo moderní evropskou kuchyni. Restaurace je známá především díky jedenáctce Excelent od Gambrinusu.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel takhle mne restaurace už dlouho nezklamala. vnitřní část restaurace téměř prázdná, ale personál na všechno dost času... každé pivo pod míru... a nemělo cenu to řešit, protože druhým mi číšník polil kabelku (položenou na židli) a ještě se tvářil, co mi má co vadit... Jídlo průměr, nic, co by si člověk chtěl dát znovu a personál opravdu nepříjemný, pomalý, nikdy víc...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Originál Formanka Gambrinus je můj oblíbený podnik v blízkosti Anděla, když potřebuji zajistit více míst pro skupinu přítel, zde najdeme, vše co potřebujeme, od piva po jídlo. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zavital jsem po nejake dobe a byl jsem opet spokojen. Rezervace pres Restu probehla rychle, personal o mne pri prichodu vedel, vybral mi dobre misto. Rychla a prijemna obsluha, chutny grilovany steak s opekanym bramborem i pivo Excelent.
Restaurace Originál Formanka
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO