Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Opatovská Hospoda

Zveme Vás k návštěvě naší restaurace „OPATOVSKÁ HOSPODA“, jejímž majitelem a provozovatelem je obec Opatov. Tato restaurace vznikla rekonstrukcí stávajícího „Pohostinství Jednota“, které kdysi bylo vyhlášenou hospodou, kde se točila zmrzlina a v neděli se do ní chodilo pro domácí knedlíky. Tuto tradici chceme co nejdříve oživit. Vaříme zásadně z čerstvých regionálních surovin bez náhražek. V našem jídelníčku najdete tradiční českomoravskou kuchyni, kterou jsme v některých úpravách převedli do moderní gastronomie. Určitě si u nás vyberete z našich specialit či obědového menu, dát si můžete čerstvý salát, domácí těstoviny nebo šťavnatý steak, nabídneme Vám ale i pizzy různého druhu, z těsta dle vlastní receptury. Pravidelně, téměř každý týden, pořádáme různé gastroakce, například oblíbené „kuchařské show“, kdy kuchaři vaří přímo před hosty na zajímavá témata, prezentace mezinárodních kuchyní ( španělská, francouzská, italská, japonská, arabská, středomořská,… ) či sezónní akce věnované jahodám, chřestu, zvěřině, zabíjačce, grilování, atd., tak, aby byla zachována naše základní myšlenka – vařit z čerstvých surovin v době, kdy jsou k dostání a tedy přirozeně čerstvé. Tuto filozofii se snažíme uplatňovat i v jídelníčku, proto v něm nenajdete některá jinde běžně podávaná jídla, ale po domluvě vám splníme téměř jakékoliv přání. Naše restaurace je nekuřácká a má bezbariérový přístup. Celková kapacita je 80 míst, dalších 40 míst poskytuje zastřešená venkovní terasa. Restaurace je rozdělena na dvě části: „Formanka“ s 25 místy a „Restaurace“ s 55 místy, která se dá ještě upravit posuvnou stěnou na salónek požadované velikosti. Ke sledování např. sportovních přenosů slouží dvě velké LCD televize a v celé restauraci je pro naše zákazníky k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Od dubna do října se na terase bude grilovat a připravovat další speciality např. čerstvé palačinky, topinky s masovou směsí, míchané drinky či zmrzlinové poháry. Pod terasou plánujeme vybudovat dětské hřiště, aby si maminky mohly v klidu vychutnat kávu či čaj s dezertem domácí výroby.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velika spokojenost jidlo skvele
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO