Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Opatovská Hospoda

Zveme Vás k návštěvě naší restaurace „OPATOVSKÁ HOSPODA“, jejímž majitelem a provozovatelem je obec Opatov. Tato restaurace vznikla rekonstrukcí stávajícího „Pohostinství Jednota“, které kdysi bylo vyhlášenou hospodou, kde se točila zmrzlina a v neděli se do ní chodilo pro domácí knedlíky. Tuto tradici chceme co nejdříve oživit. Vaříme zásadně z čerstvých regionálních surovin bez náhražek. V našem jídelníčku najdete tradiční českomoravskou kuchyni, kterou jsme v některých úpravách převedli do moderní gastronomie. Určitě si u nás vyberete z našich specialit či obědového menu, dát si můžete čerstvý salát, domácí těstoviny nebo šťavnatý steak, nabídneme Vám ale i pizzy různého druhu, z těsta dle vlastní receptury. Pravidelně, téměř každý týden, pořádáme různé gastroakce, například oblíbené „kuchařské show“, kdy kuchaři vaří přímo před hosty na zajímavá témata, prezentace mezinárodních kuchyní ( španělská, francouzská, italská, japonská, arabská, středomořská,… ) či sezónní akce věnované jahodám, chřestu, zvěřině, zabíjačce, grilování, atd., tak, aby byla zachována naše základní myšlenka – vařit z čerstvých surovin v době, kdy jsou k dostání a tedy přirozeně čerstvé. Tuto filozofii se snažíme uplatňovat i v jídelníčku, proto v něm nenajdete některá jinde běžně podávaná jídla, ale po domluvě vám splníme téměř jakékoliv přání. Naše restaurace je nekuřácká a má bezbariérový přístup. Celková kapacita je 80 míst, dalších 40 míst poskytuje zastřešená venkovní terasa. Restaurace je rozdělena na dvě části: „Formanka“ s 25 místy a „Restaurace“ s 55 místy, která se dá ještě upravit posuvnou stěnou na salónek požadované velikosti. Ke sledování např. sportovních přenosů slouží dvě velké LCD televize a v celé restauraci je pro naše zákazníky k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Od dubna do října se na terase bude grilovat a připravovat další speciality např. čerstvé palačinky, topinky s masovou směsí, míchané drinky či zmrzlinové poháry. Pod terasou plánujeme vybudovat dětské hřiště, aby si maminky mohly v klidu vychutnat kávu či čaj s dezertem domácí výroby.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Velika spokojenost jidlo skvele

Zuza Blazs
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno