Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Onen svět

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Mila, ale zmatena a nesehrana obsluha, prostredi je obycejne, jidlo je spise podprumerne a vzhledem ke kvalite drahe. Piva jsou spise slabsi, domaci limonady chemicke.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Už název Na onom světě říká, že to bude na konci světa. Jedná se o turistickou chatu vedle rozhledny a tudíž i interiér tomu odpovídá. V neděli v 15.20 hodin byla předzahrádka plná a i travnaté parkoviště nebylo prázdné. Což svědčilo o tom, že hosté restauraci znají. Začal jsem tedy ignorovat nuzné prostředí s hejnem much a nechal si ukázat jídelní lístek. To byl šok číslo dvě. i ta jednoduchá jídla jako je např. kuřecí řízek s bramborovou kaší měla cenu kolem 130,- Kč, a bez polévky (ta už byla snědena). S hrůzou jsme si objednali jídlo a čekali co bude. Přinesli na můj vkus zbytečně velkou porci a po ochutnání nebylo co vyčítat. Je vidět, že kuchař je výborný a proto tolik hostů. Takže pokud nebudete čekat vycíděnou gurmánskou restauraci, ale pojedete se podívat na krásný rozhled do okolí a velmi chutně se najíst, tak si sice trochu připlatíte, ale určitě si pochutnáte.
Restaurant Onen svět
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vaše restaurace nás velmi mile překvapila,příjemné a útulné prostředí,moooc milá a ochotná obsluhou,jídlo bylo skvělé.....Není co dodat. Budeme Vás všude doporučovat a rádi se vždy budeme vracet. s přátelským Fiala
Restaurant Onen svět

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO