3 fotky
Na mapě

Informace Restaurant Onen svět

Chatu Onen svět a Langovu rozhlednu naleznete 80 km jižně od Prahy na samotě nad obcí Lašovice. V lokalitě Středního povltaví, nebo blíže Orlické přehrady, jde o jedinečné místo, ve kterém se spojují různé důvody k návštěvě. V případě, že nejste ubytovaní, je potřeba do restaurace 24 hodin předem provést rezervaci, a to na tel. č.: 776 05 06 07 nebo e-mailem: onensvet@volny.cz, přístupná je každý den od 8:00 do 22:00.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Už název Na onom světě říká, že to bude na konci světa. Jedná se o turistickou chatu vedle rozhledny a tudíž i interiér tomu odpovídá. V neděli v 15.20 hodin byla předzahrádka plná a i travnaté parkoviště nebylo prázdné. Což svědčilo o tom, že hosté restauraci znají. Začal jsem tedy ignorovat nuzné prostředí s hejnem much a nechal si ukázat jídelní lístek. To byl šok číslo dvě. i ta jednoduchá jídla jako je např. kuřecí řízek s bramborovou kaší měla cenu kolem 130,- Kč, a bez polévky (ta už byla snědena). S hrůzou jsme si objednali jídlo a čekali co bude. Přinesli na můj vkus zbytečně velkou porci a po ochutnání nebylo co vyčítat. Je vidět, že kuchař je výborný a proto tolik hostů. Takže pokud nebudete čekat vycíděnou gurmánskou restauraci, ale pojedete se podívat na krásný rozhled do okolí a velmi chutně se najíst, tak si sice trochu připlatíte, ale určitě si pochutnáte.

  • Restaurant Onen svět

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace