Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Olympie

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Olympie s klidem v duši doporučuji všem k návštěvě. Nabídka je poměrně pestrá, personál je vstřícný a rychlý. Jídlo chutné, ceny přiměřené, prostředí čisté.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den, mohu s klidem v duši a plným žaludkem dobré krmě doporučit. Jídlo chutné, lokál čistý a hezky upravený, personální obsazení přívětivé a ochotné. Děkuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Olympie v Písku je dost vzdálena z města - to je škoda. Za dávných dob to byla restaurace ve dvou patrech, dnes pouze v patře, ale vše jak má být. Jídlo dobré, ceny přiměřené a obsluha pozorná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Myslím si, že není na co si postěžovat, ale ani za co extra chválit. Jídlo za rozumnou cenu, jídelní lístek je pestrý a každý si vybere, obsluha tak jen tak tak.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je mnoho let stále stejná. Jídlo je chutné, výběr z jídelního lístku je pestrý. Personál je příjemný a o zákazníky se stará. Prostředí čistě upravené.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Restauraci jsem navštívil po delší době a byl zklamán tím, že se od poslední návštěvy nezměnilo nic k lepšímu. Ponuré prostředí z dob reálného socialismu, odměřený personál, odbyté pokrmy. Na talíři tuhé flaksovité maso, k tomu nezdravě mastné bramboráčky černé jak vojenská bota, a UHO s nevýraznou chutí (azu po tatarsku). Ani vcelku dobré pivo (Budweiser 11°) nezabránilo tomu, aby mi po jídle ještě několik hodin netlačilo břicho. Mrzí mi, že nemohu dát lepší hodnocení a napsat nějakou chválu, zbývá jen opět doufat, že v budoucnu se bude restaurace více snažit!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO