Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 60 %     hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ocean Blue

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Zřejmě nový tým v restauraci, a hlavně nové ceny, které ale neodpovídají standardu této restaurace. Sladko-kyselá olévka průměrná, kterou ale zkazila suchá nesekaná pažitka (absolutně zbytečné a nestaandardní), c.cola rozlévaná z 2l lahve, bez předchozího upozornění, v hlavním jídle asi kilo cibule a zelí. nejsem králík!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dnešní návštěva byla po předchozích návštěvách spíše průměrná, jídlo nebylo špatné, akorát v něm bylo nezvykle moc zelí a cibule. Chuťově ale jinak ok, proto průměr.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná usměvavá slečna obsluha, jídlo přichystané za přibližně 10 minut, čerstvé a vynikající Pho. Hodně klíčků, koriandru, sklenněné nudle a opravdu hodně kuřecího masa. Dnes nadprůměrné jídlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tak po několika návštěvách Blue Ocean dnes asi nejslabší co jsem zde zažil. Mám pocit, že mjí dva kuchaře, kteří se sřídají, jeden fajn a druhý n prd. Dát si zde obligádní kung pao navrh posypané buráky je asi nejhorší volbou, snad jen rýže byla dobrá. Thajská polévka jindy dobrá dnes slabší průměr...
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dnešní nábštěva restaurace nepřinesla nic nového, výborná thaiská curry s okokosovým mlékem a vietnamská shitake polévka, hlavní chod tradičně na dobré úrovni v poměru výkon cena.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pho bylo dobré, vývar silný , ale akorát bez klíčků. Servírka usměvavá.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Chodím sem občas, jídlo slušné, za tu cenu výborné, jedna servírka na celý podnik kazí dojem. při mé návštěvě zde sedělo během oběda 26 lidí a hodně čekalo na objednávku, hodně na jdlo, někteří na placení. Kdo má čas jinak poměr cena výkon super!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Poměrně slušné vietnam a čína jídlo za velmi dobré ceny. Servírka oproti jiným vietnam rest se usmívá a je příjemná. Problém je, když si více lidí objedná dohromady jídlo včetně předkrmů, každý ho dostane jak to kuchař dodělá a předkrm na konec. Prostředí není asijsky přeplácané.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Un accueil gentil mais une serveuse qui parlait peu tchèque, un décor simple mais plaisant et une nourriture bon marché, consistante et de qualité honorable espérons... Pour manger peu cher, sur le pouce.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO