Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Obzor

Restaurace se nachází v centru Rudné u Prahy (v areálu Lidl). Od pondělí do pátku zde připravují polední nabídku a stálou večerní nabídku zpestřují speciálními akcemi dle aktuální sezóny. K dispozici je také bezplatné připojení k internetu (WiFi), dětský koutek, přebalovací pult a dostatečný počet parkovacích míst. V příjemném prostředí restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Perfektní kuchyně, tři různá jídla ( steak, panenka a burger ) a všechny velice dobrá. Jako předkrm šneci v porovnání s nabídkou jinde, vysoký standart. A nakonec crene brule, neměl chybu. K tomu příjemná obsluha, hezký páteční večer. Nebyli jsme zde určitě naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Obzoru chodíme rádi – personál je příjemný a jídlo zajímavé a prozatím pokaždé i velmi dobré. Dětský koutek je „pouze“ stolek s legem a dalšími hračkami, ale děti se tam vždy těší a vyhrají si. Jsem moc rád, že máme v Rudné takovou restauraci :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO