Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Obzor

Restaurace se nachází v centru Rudné u Prahy (v areálu Lidl). Od pondělí do pátku zde připravují polední nabídku a stálou večerní nabídku zpestřují speciálními akcemi dle aktuální sezóny. K dispozici je také bezplatné připojení k internetu (WiFi), dětský koutek, přebalovací pult a dostatečný počet parkovacích míst. V příjemném prostředí restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Obzoru chodíme rádi – personál je příjemný a jídlo zajímavé a prozatím pokaždé i velmi dobré. Dětský koutek je „pouze“ stolek s legem a dalšími hračkami, ale děti se tam vždy těší a vyhrají si. Jsem moc rád, že máme v Rudné takovou restauraci :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Dnes jsme restauraci navštívili poprvé a zřejmě se nezařadí mezi naše Top. Jídlo velmi dobré, ale personál to nezvládá. Dlouho se nám nikdo nevěnoval, poté jsme na jídlo čekali hodinu. Popelník nikdo za celou dobu nevyměnil. To mi přijde jako poněkud laxní přístup k hostům, zvlášť, když jich v restauraci nebylo moc. Ale křídla na medu exkluzivní. Na nedělní oběd, když nechcete vařit a jedete na výlet, v pohodě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO