Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Obzor

Restaurace se nachází v centru Rudné u Prahy (v areálu Lidl). Od pondělí do pátku zde připravují polední nabídku a stálou večerní nabídku zpestřují speciálními akcemi dle aktuální sezóny. K dispozici je také bezplatné připojení k internetu (WiFi), dětský koutek, přebalovací pult a dostatečný počet parkovacích míst. V příjemném prostředí restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výtečné, obsluha vynikající. Velké ochota i k podání nealko koktejlu, který nebyl v nápojovém lístku. K hamburgeru si dovoluji doporučit více ubrousků, jeho zpevnění špejlí a větší (steakové) hranolky :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět velká spokojenost, jidlo i obsluha.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vyzkoušeli jsme další položky z menu a opět výborná zkušenost – hovězí líčka vynikající, stejně tak i kuřecí křídla. Navíc moc milý personál, takže rozhodně doporučujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO