Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 59x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Obří sud Javorník

Restaurace Obří sud Javorník je součástí stejnojmenného sportovního areálu, který leží nedaleko města Liberec, na pomezí turistických regionů Jizerské hory a Lužické hory. Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni, ale i nabídku mezinárodní kuchyně včetně denního menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili ve větším rodinném kruhu při příležitosti oslavy. Byla jsem zde poprvé a mohu jedině doporučit. Prostředí náramné (co se lokality týká, dá se posezení spojit i s příjemným výletem), personál velmi příjemný a ochotný i vzhledem k mé bezlepkové dietě. Jídlo vynikající. Rozhodně zde nejsme naposledy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byl poprvé a velice mile mě překvapila. Prostředí, obsluhu a jídlo hodnotím velmi, velmi kladně. Potěšila mě denní nabídka zabíjačkových pochutin :-) Pivo vynikající. Doporučuji + okolí restaurace je vhodné pro výlet. Jsou zde krásné výhledy na okolní krajinu. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili s rodinou na nedělní oběd. Obsluha si počínala výtečně. Nijak dlouho jsme nečekali a to bylo v restauraci celkem plno. Jídlo bylo perfektní, kombinace menu a speciální zabíjačkové nabídky. Všichni si pochutnali a byli spokojeni (alespoň se tak tvářili :-)). Rádi se sem opět vrátíme. Vřele doporučuji!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO