Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 56x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Obří sud Javorník

Restaurace Obří sud Javorník je součástí stejnojmenného sportovního areálu, který leží nedaleko města Liberec, na pomezí turistických regionů Jizerské hory a Lužické hory. Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni, ale i nabídku mezinárodní kuchyně včetně denního menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byl poprvé a velice mile mě překvapila. Prostředí, obsluhu a jídlo hodnotím velmi, velmi kladně. Potěšila mě denní nabídka zabíjačkových pochutin :-) Pivo vynikající. Doporučuji + okolí restaurace je vhodné pro výlet. Jsou zde krásné výhledy na okolní krajinu. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili s rodinou na nedělní oběd. Obsluha si počínala výtečně. Nijak dlouho jsme nečekali a to bylo v restauraci celkem plno. Jídlo bylo perfektní, kombinace menu a speciální zabíjačkové nabídky. Všichni si pochutnali a byli spokojeni (alespoň se tak tvářili :-)). Rádi se sem opět vrátíme. Vřele doporučuji!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obří sud na Javorníku opět nezklamal. Výborné jídlo (hovězí i zabijačkový gulášek, kuřecí řízek, jelítko, jitrnice a grilovaná panenka) a navrch dezert (vdoleček). Ráda se zase vrátím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO