Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 104x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Obora

Přehled hodnocení
91% celkově
88% personál
89% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 59x
4 39x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme zde opakovaně a opakovaně jsme byli velmi spokojeni. Prijemne prostredi a vynikajici kuchyne za velmi prijatelne ceny!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Very good place, delicious and nice restaurant.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Klidný podnik, kde je restaurace rozdělena do dvou pater. Jak už název Obora napovídá, nepřekvapí nikoho trofeje na stěnách, v decentní míře umístěné v interiéru. Všem vévodí bizon střelený v americkém Yukonu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Personál velmi milý, ale zlepšil bych péči o hosty a prospělo by to i tržbám. V restauraci tohoto typu mi přijde zbytečné volat číšníka, když mám prázdnou skleničku. Mohli by být všímavější. Chyběl mi i dotaz, jak Vám chutnalo...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásná restaurace v příjemném prostředí. Velmi milý personál, který vyjde ve všem vstříc. Jídlo velice chutné. Opravdu doporučuji navštívit tuto nádhernou restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace trochu skrytá v lese, název Obora výstižný. Klidné prostředí, zajímavé dekorace interiéru (viz foto), příjemná a přátelská obsluha, ale především vynikající jídelní lístek. Jídlo velice chutné, dobrý kuchař. Ceny přiměřené. Doporučuji ochutnat kančí řízek.
Restaurace Obora Restaurace Obora Restaurace Obora
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherné prostředí,velmi luxusně působící restaurace. Personál velmi příjemný a naprosto profesionální, přesto i zábavný - úžasná kombinace charakterů. Jídlo super, měl jsem kančí řízky a nedalo se jim nic vytknout, porce akorát, možná i větší než je potřeba sníst. Překvapila mě nízká cena, za takovou to restauraci a jídlo bych očekával tak o 30-50% větší cenu. Pokud se chcete dobře najíst ve velmi příjemném prostředí, mohu jen doporučit. Jediné mínus bych asi viděl v jídelním lístku, který obsahuje hodně francouzských slov, ale to je asi maličkost. Opravdu vřele doporučuji a určitě ještě navštívím. POZOR: rezervace nutná, bylo tam opravdu plno a teď vím proč
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je umístěná v krásném prostředí Poděbradského lesa, zaparkovat se dá přímo u restaurace. Jídlo je opravdu vynikající, moc jsme si pochutnali, interiér restaurace je moc pěkný, skvělý zážitek doplňuje i profesionální personál. Restauraci mohu jedině doporučit k návštěvě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO