Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Oáza

Hlavní útulná restaurace centra s krbem, barem a velikou terasou je místo kde si můžete pochutnat na domácí i mezinárodní kuchyni vč. široké nabídky pizz připravovaných v originální italské peci na dříví, stejně tak můžete využít širokou nabídku domácích i zahraničních vín. Pro návštěvníky nabízejí kompletní gastronomické a cateringové služby (vhodné pro firemní akce i rodinné oslavy). Pro firmy lze podle dohody připravit různé typy občerstvení pro přestávky při školeních, obědy a večeře výběrem ze 3 menu nebo formou švédských stolů. Nabízejí tu rovněž možnost přípravy specialit na rožni a grilu (selata, vepřové kýty,...) V prvním patře nad hlavní restaurací se nachází menší restaurační provoz s výhledem do tenisové haly.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super místo na posezení, na jídlo i pracovní schůzky. Vhodné i pro posezení rodin - dětský bazének a dětské hřiště, kde se děti zabaví. Velice dobré jídlo - hlavně pizzy. :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Oáza jsme zavítali na pozdní nedělní oběd. Přestože restaurace už byla téměř poloprázdná, na jídlo (pizzy) jsme si celkem počkali. Jídlo však bylo v pořádku, takže se zase vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO