Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Oáza

Hlavní útulná restaurace centra s krbem, barem a velikou terasou je místo kde si můžete pochutnat na domácí i mezinárodní kuchyni vč. široké nabídky pizz připravovaných v originální italské peci na dříví, stejně tak můžete využít širokou nabídku domácích i zahraničních vín. Pro návštěvníky nabízejí kompletní gastronomické a cateringové služby (vhodné pro firemní akce i rodinné oslavy). Pro firmy lze podle dohody připravit různé typy občerstvení pro přestávky při školeních, obědy a večeře výběrem ze 3 menu nebo formou švédských stolů. Nabízejí tu rovněž možnost přípravy specialit na rožni a grilu (selata, vepřové kýty,...) V prvním patře nad hlavní restaurací se nachází menší restaurační provoz s výhledem do tenisové haly.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Oáza jsme zavítali na pozdní nedělní oběd. Přestože restaurace už byla téměř poloprázdná, na jídlo (pizzy) jsme si celkem počkali. Jídlo však bylo v pořádku, takže se zase vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Sportovní prostředí (tenisová hala a kurty součástí). K nám personál bez výhrad, ale byl tam jeden přehlédnutý nespokojený zákazník, což si mezi sebou personál sdělil , což mi přišlo neprofesionální. Pizza byla chutná s dostatkem ingrediencí. Cenově přijatelné. Menší nedostatky v jídelním lístku - dezert s vanilkovým přelivem, ale byl bez něj ... cena domácí limonády jiná (nižší) v jídelním lístku, než na vyvěšené tabuli.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO