Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Nový Rybník

Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni, výběr z minutkových jídel, ale i něco drobného k pivu nebo vínu. Ve všední dny pro Vás navíc připravujeme lákavou nabídku poledního menu za výhodné ceny. Na talíři dostanete pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin. Restaurace nabízí prvotřídní italskou kávu zn. Lavazza a vynikající dezerty, a to i domácí výroby. Dále nabízíme vlastní točené Novorybnické pivo Baštýř. Penzion Nový Rybník samozřejmě uspokojí i milovníky vína. Nabízíme bohatou nabídku kvalitních tuzemských vín (Vinařství Dufek a Vinařství Jedlička & Novák) a zahraničních vín (italská, portugalská, francouzská vína). Restaurace je rozdělena na dvě samostatné části. Na restauraci o kapacitě 84 míst a pivnici s kapacitou 36 míst. Prostory restaurace jsou vhodné k uspořádání větších svatebních hostin, rodinných, společenských a firemních akcí, srazů apod. Hlavní dominantou pivnice jsou měděné pivní varny, které musí okouzlit každého nadšeného znalce piva. Příjemné posezení nabízí i salónek s krbem, který je laděn do vinného stylu a přilehlý salónek s klenutým stropem a samoobslužným barem s výčepem. Salónky jsou vhodné pro menší rodinné oslavy a setkání s kapacitou 20 míst. V letních měsících nabízíme navíc příjemné posezení na venkovních terasách, které poskytují jedinečný výhled na rybník či zahradu s jezírkem. Součástí penzionu Nový Rybník je vinný sklípek. Našim hostům nabízíme prohlídku našeho vinného sklípku vč. degustace z vybraných lahvových vín s lehkým občerstvením. Degustaci je potřeba objednat několik dní předem a je určena pro max. 8 osob.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO