Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Nový dvůr

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Hotové jídlo i minutka - panenka se švestkovou omáčkou - velmi dobré. Crème Brûlée vynikající a za tu cenu luxusní porce. Jen polévka byla trošku horší. Servis bez problémů, naše slečna milá, usměvavá. Blondýnka u druhého boxu o dost horší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál nám ochotně uvolnil box. Servis rychlý a bez chyb, včetně odnášeni použitého nádobí. Krémová zeleninová polévka výborně ochucená. Oba teplé předkrmy - losos a topinka - velmi dobré. Hlavní jídlo také výborné - hlavně omáčky, oceňujeme, že v obloze nebyla kupa zelí jako jinde.
Restaurace Nový dvůr
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obměněný a milý personál podniku prospěl. Vše ostatní zůstává při starém. Tedy dobré jídlo, lahodná 12°na čepu a nízké ceny. Na všední večeři s manželkou nebo přáteli ideální.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Personál i prostředí na jedničku, jídlo průměrné. V restauraci je bohužel dětský koutek. Měli jsme zrovna smůlu na turisty, kteří si s sebou přivedli spoustu nevychovaných potomků, kteří rušili u jídla.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Pamatuji jako dobrou restauraci. Čekací doba na jídlo přes 45 minut. Jídlo studené, chtěli jsme zeleninu syrovou, raději 2x upozornili.. Samozřejmě vařená. Na tatarskou omáčku k jídlu, kterou jsme opakovaně upozornili, že není.. Čekali další minuty. Personál to má ale v paži... Sem už opravdu ne!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace kousek od centra Letohradu hned vedle muzea řemesel. Výběr jídel až zbytečně široký, ceny dost nadprůměrné, ale milá obsluha a jídlo dobré a velké porce.
Celkově     
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Když si objednáte pití, polévku a hlavní jídlo a na polévku personál zapomene, většina hostů si třeba řekne "stane se". Ovšem to není první problém v této restauraci. Personál ani nezná rozdíl mezi lungo a doppio espessem. Naopak, co se týká jídla, to bylo a je většinou na dobré úrovni. Do kuchyně palec nahoru. Celkový dojem tedy 50%. Restaurace má dobré ambice, ale kazí ji zpravidla nezkušený personál. Ve městě bych spíše doporučil konkurenci - restauraci Sauna, kde si pochutnáte a obslouží vás profesionální a přátelský servis ;)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO