Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Restaurace Nový dvůr

Restaurace Nový Dvůr, která zaujme svým moderním klimatizovaným interiérem, se nachází v původním kamenném sklepu z roku 1550. Svým zákazníkům může nabídnout pohodlné sezení v boxech nebo u stolů ve stylovém salónku. Prostory jsou nekuřácké. Celková kapacita restaurace je 40 osob + 28 osob (salónek). Restaurace nabízí denní menu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Personál i prostředí na jedničku, jídlo průměrné. V restauraci je bohužel dětský koutek. Měli jsme zrovna smůlu na turisty, kteří si s sebou přivedli spoustu nevychovaných potomků, kteří rušili u jídla.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Pamatuji jako dobrou restauraci. Čekací doba na jídlo přes 45 minut. Jídlo studené, chtěli jsme zeleninu syrovou, raději 2x upozornili.. Samozřejmě vařená. Na tatarskou omáčku k jídlu, kterou jsme opakovaně upozornili, že není.. Čekali další minuty. Personál to má ale v paži... Sem už opravdu ne!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace kousek od centra Letohradu hned vedle muzea řemesel. Výběr jídel až zbytečně široký, ceny dost nadprůměrné, ale milá obsluha a jídlo dobré a velké porce.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO