Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Nový dvůr

Restaurace Nový Dvůr, která zaujme svým moderním klimatizovaným interiérem, se nachází v původním kamenném sklepu z roku 1550. Svým zákazníkům může nabídnout pohodlné sezení v boxech nebo u stolů ve stylovém salónku. Prostory jsou nekuřácké. Celková kapacita restaurace je 40 osob + 28 osob (salónek). Restaurace nabízí denní menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Hotové jídlo i minutka - panenka se švestkovou omáčkou - velmi dobré. Crème Brûlée vynikající a za tu cenu luxusní porce. Jen polévka byla trošku horší. Servis bez problémů, naše slečna milá, usměvavá. Blondýnka u druhého boxu o dost horší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál nám ochotně uvolnil box. Servis rychlý a bez chyb, včetně odnášeni použitého nádobí. Krémová zeleninová polévka výborně ochucená. Oba teplé předkrmy - losos a topinka - velmi dobré. Hlavní jídlo také výborné - hlavně omáčky, oceňujeme, že v obloze nebyla kupa zelí jako jinde.
Restaurace Nový dvůr
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obměněný a milý personál podniku prospěl. Vše ostatní zůstává při starém. Tedy dobré jídlo, lahodná 12°na čepu a nízké ceny. Na všední večeři s manželkou nebo přáteli ideální.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO