Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Nová Myslivna

Restaurace je od října do března otevřena pouze pro soukromé akce. 

V restauraci je k dispozici nápojový bar, vitrína s dezerty a s kopečkovou zmrzlinou. V části restaurace se nachází dětský koutek a dvě velké TV obrazovky.
V restauraci nabízí české i zahraniční speciality, saláty a dětská jídla. Každý týden zde vaří polední menu za zvýhodněnou cenu. Otevřená je i venkovní terasa, která disponuje až 128 místy. Vedle terasy je dětské hřiště se skluzavkami a trampolínou.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno