Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nelly Kelly's

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
80% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci velice doporučuji, ať už jdeme na jídlo nebo na večerní posezení, vždy jsme spokojeni. Z kuchyně chodí opravdu naprosté bomby asi jako nikde v okolí, nikdy jsme neměli problém, že by nám něco nechutnalo, najíme se zde vždy výborně. Jediné co pokulhává je někdy nepříjemná otrávená obsluha a míchání drinků včetně surovin, které do nich opravdu nepatří, místo cuba libre jsem dostala ,,vodka libre", ale nebyl problém s výměnou. Každopádně do restaurace se vždy rádi vracíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Marinovana hovezi zebra bez kosti, vynikajici maso krehoucke perfektne vychucene ;-) prostredi restaurace je odpovidajici lokalite, ale velkou chvali si zaslouzi personal, ktery byl ochotny ! Doporucuji!
Restaurace Nelly Kelly's
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne utulne prostredi,kladne hodnotim oddelene boxy zajistujici i pri velikosti prostredi prijemne soukromi a dale tu maji uzasne pohodlne sedacky! ;) Obsluha ochotna a mila. Jidlo dobre. Proste lepsi prumer, rada se sem vratim :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO