Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nelly Kelly's

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá Irská restaurace. Příjemné prostředí. Super večerní posezení u drinku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci velice doporučuji, ať už jdeme na jídlo nebo na večerní posezení, vždy jsme spokojeni. Z kuchyně chodí opravdu naprosté bomby asi jako nikde v okolí, nikdy jsme neměli problém, že by nám něco nechutnalo, najíme se zde vždy výborně. Jediné co pokulhává je někdy nepříjemná otrávená obsluha a míchání drinků včetně surovin, které do nich opravdu nepatří, místo cuba libre jsem dostala ,,vodka libre", ale nebyl problém s výměnou. Každopádně do restaurace se vždy rádi vracíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Marinovana hovezi zebra bez kosti, vynikajici maso krehoucke perfektne vychucene ;-) prostredi restaurace je odpovidajici lokalite, ale velkou chvali si zaslouzi personal, ktery byl ochotny ! Doporucuji!
Restaurace Nelly Kelly's
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne utulne prostredi,kladne hodnotim oddelene boxy zajistujici i pri velikosti prostredi prijemne soukromi a dale tu maji uzasne pohodlne sedacky! ;) Obsluha ochotna a mila. Jidlo dobre. Proste lepsi prumer, rada se sem vratim :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO