Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nebozízek

Přehled hodnocení
82% celkově
86% personál
89% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 7x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Getting to the restaurant is already an experience in itself: nestled halfway up Petrin hill, you can reach it by using the recently revamped funicular from Ujezd. Once up the steps, you will find the restaurant is tucked away in between the trees, with a stylish patio in front of the main building. Because of the large windows offer a spectacular view of the Prague castle, the cupolas of the churches in Malostranska below and the river with the old town beyond, the restaurants is a good option for winter as well for enjoying the panoramic view. The menu offers a good mix of Czech and international cuisine, with the zucchini patties a particular vegetarian highlight, and a respectable wine list. However, the star of the show is definitely the view and the setting.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Pivo bolo hnusne, pokazilo cely dojem inak z prijembeho vyhladu na Prahu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy oceňuji velice příjemné prostředí, solidní personál na úrovni, chutně sladěnou kuchyni a navíc jako bonus nádherný výhled z Nebozízku na panoráma Pražského hradu a okolí. Rada se sem vracím nejenom kvůli romantice 60. let. Děkuji za celou naši rodinu. Magdalena Bozdechova.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí restaurace má již nejlepší léta za sebou, to ale plně vynahradí nádherný výhled na panorama Prahy. Personál velmi vstřícný a ochotný, jídlo více než dobré, ceny odpovídají kvalitě. Vyzkoušeli jsme předkrmy, hlavní jídla z denního menu i dezerty a vše bylo pěkně servírované a velmi chutné. Vřele doporučuji i jako cíl zimní vycházky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva restaurace pro nás byla velice milým překvapením. Restaurace už dlouhá léta bojuje s pověstí nepříliš kvalitní, zato však drahé restaurace těžící z zcela výjimečné lokace a zaměřené zejména na cizojazyčnou klientelu. Kromě interiéru, který už má ta lepší léta za sebou, nelze restauraci vytknout vůbec nic. Nabídka menu je sestavená nápaditě, pokrmy jsou připraveny a prezentovány velmi moderně. Obsluha byla velice milá, profesionální a precizní. Výlet na Petřín si návštěvou této restaurace opět velice rádi zpestříme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO