Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nebozízek

Restaurace se nachází v romantickém prostředí Petřínských sadů na místě bývalých vinic a můžete se sem nechat vyvézt lanovkou. Nabízí kulinářské speciality české i mezinárodní kuchyně a přímo impozantní výhled na Prahu. Nebozízek je často využíván pro pořádání svateb, rautů, společenských akcí a oslav všeho druhu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Getting to the restaurant is already an experience in itself: nestled halfway up Petrin hill, you can reach it by using the recently revamped funicular from Ujezd. Once up the steps, you will find the restaurant is tucked away in between the trees, with a stylish patio in front of the main building. Because of the large windows offer a spectacular view of the Prague castle, the cupolas of the churches in Malostranska below and the river with the old town beyond, the restaurants is a good option for winter as well for enjoying the panoramic view. The menu offers a good mix of Czech and international cuisine, with the zucchini patties a particular vegetarian highlight, and a respectable wine list. However, the star of the show is definitely the view and the setting.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO