Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Národní dům

Navštivte zrekonstruovanou Divadelní restauraci Národního domu. Restaurace získala secesní podobu, která vychází ze základního záměru z roku 1905, určeného architektem Janem Kotěrou. Je zde i možnost navštívit zahradní restauraci - kapacita 80 až 120 míst, krytá terasa s kapacitou 40 míst a taneční parket. V nabídce jsou klasická jídla od drůbeže až po těstoviny.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 5
jídlo 4
Poprvé se mi pri rezervaci pres Restu stalo ze chteli poprit že mam potvrzenou rezervaci. Ze maji uzavřeno pro nejakou akci. Nakonec nas usadili a obslouzili s tim ze v 17 hodin musíme odejít že tam maji akci.Pritom pri nasem odchodu nic nechystali a nikdo tam mimo nas nebyl. Je skoda ze tak krásný secesní interiér ma tak otresnou a neochotnou obsluhu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO