Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Národní dům Podbořany

Dobře se najíst není jednoduchý proces. Restaurace Národní dům v Podbořanech nabízí výbornou českou i zahraniční kuchyni, rozmanitý výběr a příjemnou obsluhu. Kromě stále nabídky minutek mohou návštěvníci ochutnat několik druhů hotovek po celých 7 dní v týdnu. K lepšímu chutnání nabízí i 7 druhů chutných piv a rozsáhlou nabídku kvalitních vín. Každý den od 10:00 do vyprodání zásob k hotovým pokrmům nápoj za 15 Kč (Coca Cola, Fanta, Sprite, Bonaqua) Pro každého je navíc přichystán moučník zdarma.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení ve venkovní restauraci s příjemným personálem. Měl jsem kachnu - vynikající. Dojem trochu pokazil starý knedlík a málo sosu. Zelí super. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Navštívil jsem zdejší restauraci i hotel a se vším jsem byl spokojen. Místo 3 lůžkového pokoje jsme dostali 4 lůžkovej za stejnou cenu, protože vedoucí viděl že trojlůžák je pro nás malý (Za tohle si zaslouží plusové body) Teď k restauraci.. Příjemnej personál, k jídlu jsem ochutnal Smažený hermelín, vepřový řízek a žebírka. Vše chutnalo vskutku dobře a ani cena nebyla vysoká. Doporučuji každému kdo bude zde v Podbořanech hledat kvalitní restauraci nebo ubytování :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO