5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Národní dům Podbořany

Dobře se najíst není jednoduchý proces. Restaurace Národní dům v Podbořanech nabízí výbornou českou i zahraniční kuchyni, rozmanitý výběr a příjemnou obsluhu. Kromě stále nabídky minutek mohou návštěvníci ochutnat několik druhů hotovek po celých 7 dní v týdnu. K lepšímu chutnání nabízí i 7 druhů chutných piv a rozsáhlou nabídku kvalitních vín. Každý den od 10:00 do vyprodání zásob k hotovým pokrmům nápoj za 15 Kč (Coca Cola, Fanta, Sprite, Bonaqua) Pro každého je navíc přichystán moučník zdarma.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Navštívil jsem zdejší restauraci i hotel a se vším jsem byl spokojen. Místo 3 lůžkového pokoje jsme dostali 4 lůžkovej za stejnou cenu, protože vedoucí viděl že trojlůžák je pro nás malý (Za tohle si zaslouží plusové body) Teď k restauraci.. Příjemnej personál, k jídlu jsem ochutnal Smažený hermelín, vepřový řízek a žebírka. Vše chutnalo vskutku dobře a ani cena nebyla vysoká. Doporučuji každému kdo bude zde v Podbořanech hledat kvalitní restauraci nebo ubytování :)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace