5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Národní dům Podbořany

Dobře se najíst není jednoduchý proces. Restaurace Národní dům v Podbořanech nabízí výbornou českou i zahraniční kuchyni, rozmanitý výběr a příjemnou obsluhu. Kromě stále nabídky minutek mohou návštěvníci ochutnat několik druhů hotovek po celých 7 dní v týdnu. K lepšímu chutnání nabízí i 7 druhů chutných piv a rozsáhlou nabídku kvalitních vín. Každý den od 10:00 do vyprodání zásob k hotovým pokrmům nápoj za 15 Kč (Coca Cola, Fanta, Sprite, Bonaqua) Pro každého je navíc přichystán moučník zdarma.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Navštívil jsem zdejší restauraci i hotel a se vším jsem byl spokojen. Místo 3 lůžkového pokoje jsme dostali 4 lůžkovej za stejnou cenu, protože vedoucí viděl že trojlůžák je pro nás malý (Za tohle si zaslouží plusové body) Teď k restauraci.. Příjemnej personál, k jídlu jsem ochutnal Smažený hermelín, vepřový řízek a žebírka. Vše chutnalo vskutku dobře a ani cena nebyla vysoká. Doporučuji každému kdo bude zde v Podbořanech hledat kvalitní restauraci nebo ubytování :)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace