4 fotky

Restaurace Nad Stájí

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Nad Stájí

Penzion nad stájí se nachází v malebném a klidném podhůří Hrubého Jeseníku cca 20 km od Opavy (směr Šternberk) v obci Jakartovice. Tato obec je situována mezi vodními přehradami Kružberk a Slezská Harta. V okolí obce Jakartovice se nachází spousta břidlicových lomů, jejíchž hlubiny jsou rájem vyznavačů potápění. Rovněž okolí těchto vodních ploch je často vyhledáváno milovníky přírody. Hostům je k dispozici stylová restaurace, zastřešené posezení s ohništěm, venkovní vyhřívaný bazén, osvětlené víceúčelové hřiště s umělým povrchem a krytá kruhová jízdárna. Své služby nabízí penzion nejen lidem, které láká dovolená v přírodě, koně a agroturistika. Příjemné prostředí můžeme poskytnout rodinám s dětmi, sportovně založeným hostům i firmám pro účely vzdělávacích pobytů apod.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Penzion jsme navštívili po shlédnutí inzerce na internetu. Byli jsme nesmírně spokojeni s úrovní ubytování, gastronomickou nabídkou a s přívětivým a milým personálem. Usedlost se nachází v krásném a klidném prostředí s výběhy nejen pro koně i jejich ustájení , což je pro městského hosta nesmírně zajímavé. A navíc projížďka na koni, jak tomu bylo v našem případě, završuje spokojenost z pobytu. Navštěvu doporučujeme všem a zejména rodinám s dětmi, které zde naleznou nejen zábavu , ale i poznání života na venkově. Rádi návštěvu zopakujeme.

  • Restaurace Nad Stájí
  • Restaurace Nad Stájí

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace