Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Nad Stájí

Penzion nad stájí se nachází v malebném a klidném podhůří Hrubého Jeseníku cca 20 km od Opavy (směr Šternberk) v obci Jakartovice. Tato obec je situována mezi vodními přehradami Kružberk a Slezská Harta. V okolí obce Jakartovice se nachází spousta břidlicových lomů, jejíchž hlubiny jsou rájem vyznavačů potápění. Rovněž okolí těchto vodních ploch je často vyhledáváno milovníky přírody. Hostům je k dispozici stylová restaurace, zastřešené posezení s ohništěm, venkovní vyhřívaný bazén, osvětlené víceúčelové hřiště s umělým povrchem a krytá kruhová jízdárna. Své služby nabízí penzion nejen lidem, které láká dovolená v přírodě, koně a agroturistika. Příjemné prostředí můžeme poskytnout rodinám s dětmi, sportovně založeným hostům i firmám pro účely vzdělávacích pobytů apod.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO