Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Nad Hradem

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Výborné jídlo (zvěřina), obsluha dost pletla objednávky, ale byla milá a ochotná. Rozumné ceny. V Křivoklátě určitě jedna z nejlepších.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili už podruhé. Velmi kladně hodnotím změnu personálu. Přivítal nás příjemný a ochotný číšník. Restaurace však zdražila. Možná to však bude přechodem na registrační pokladny. Svíčková byla chutná.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Jídlo hodnotit bohužel memůžu, protože jsme se ho nedočkali. Personál nepříjemný, až na jednu milou slečnu, která nám donesla alespoň pivo....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré, svíčková s opravdovou šlehačkou, a i kuřecí rolada velmi chutná. Hotovky do 100 Kč a pro děti za poloviční cenu. Prostředí příjemný. Jen jsem nepochopil a proč mi servírka nechtěla dát dětskou zidlicku pro starší dítě. Když druhá mi to sama nabídla a přinesla.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Tatarák z údajné svíčkové nebyl ze svíčkové ale ze zadního. Na pivo jsme čekaly 20 minut.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zvolili jsme tuto restauraci, protože byla na restu jediná s nějakým hodnocením a hlavně jídlo bylo hodnoceno kladně. Bylo to opravdu dobré. Jen ta koordinace. Kuchař přehlédl jedno jídlo a to donesli později než všem ostatním u stolu. Nebylo to příjemné protože jsme pospíchali zpět do Liberce, ale vše nakonec dobře dopadlo a zvládli jsme to.
Restaurace Nad Hradem Restaurace Nad Hradem
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podle hodnocení jsme se těšili, jídlo z poledního manu bylo za bezva peníze, ale trochu to vázlo po straně organizační: polévka nedorazila, káva se dělala také dodatečně, což výsledný efekt trochu kazí. Jídlo dobré, porce akorát.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na Křivoklátě a pomocí Restu jsme si vyhledali restauraci. Restaurace byla hezká, personál příjemný, a na to že tam byl číšník sám byla restaurace poměrně obsazena, jídlo bylo rychle a bylo výborné. Pokud bude cesta ráda bych se vrátila.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci doporučuji, skvělá obsluha, skvělá kuchyně a prostředí. V létě zahrádka, pro školení krásný salonek atd..Vynikající tatarák a bifteky. Krásné prostředí.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO