Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Ztracené

Restaurace Na Ztracené se 44 místy nepatří k největším, právě proto si ovšem na každého hosta najdou dostatek času a dopřávají mu přesně takový servis, jaký očekává. 

Své hosty vítají bohatým jídelním lístkem se štědrým výběrem jídel. Od krajových specialit a produktů tradiční české kuchyně, přes saláty a studenou kuchyni, až po perfektní šťavnatá masíčka servírovaná se širokou paletou příloh.

Od 11.00 do 14.00 nabízí hostům zvýhodněné obědové menu. Perfektní jídlo můžete spláchnout krásně oroseným, desetistupňovým Staropramenem, nebo polotmavým Granátem. Tím ovšem nabídka nápojového lístku zdaleka nekončí. Vybrat si můžete ze široké palety teplých či studených nápojů, ať už alkoholických nebo nealkoholických. Své místo v nabídce samozřejmě mají i kvalitní produkty českých vinařů.

Během prázdnin je restaurace v sobotu v provozu od 16:00 do 23:00.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO