Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Zahrádce

Restaurace podává klasickou českou kuchyni, po dobu obědů nabízí také možnost výběru z denní nabídky hotových jídel. Mimo čas obědů je možné objednat si jídlo na objednávku (minutky). Výběr z nápojů rozmanitý. Je zde možnost sledovat sportovní přenosy na velké obrazovce plazmového televizoru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Když se řekne restaurace Na Zahrádce, tak se mi vybaví jediné.. a to Kroužek od Budvaru, jeden z nejlepších v Budějovicích, a že to t umam nachozené :D a s jídlem se také nespálíte, prostě česká klasika.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Moc milý personál, který se o nás celý večer staral. Dobre pivo, fajn atmosféra. Vzdy jsme velice spokojeni a rádi se vracíme. V létě je prijemne posezení venku na terasce.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vše bylo připraveno rezervace byla úspěšná .Jídlo chutné,teplé za rozumnou cenu i Pivko český Budvárek moc chutnal.Obsluha rychlá na nic se nečeká.Určitě se tam zase podíváme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO