Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Na Vývoji

Restaurace Na Vývoji vznikla v bývalé výrobní hale firmy na balící stroje. Industriální interiér restaurace má kapacitu až 100 míst. Za příznivého počasí je otevřena letní terasa s kapacitou až 40 míst.
 V restauraci nabízí piva z Vlašimského pivovaru, která čepují přímo z ležáckých tanků. Restauraci si můžete rezervovat pro rodinné, společenské a firemní akce, k dispozici je salónek pro 40 osob.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Velice zajímavý a nápaditý interiér, výborné jídlo, snaživá obsluha. Byli jsme spokojeni, při další návštěvě města jsme rádi zavítali znovu. Výborné pivo, skvělé jídlo.

Květa
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno