Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 29x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Větrné

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Měl jsem takovou chuť na řízek se salátem na denním meníčku, ale přišli jsme kolem 14:00 a už neměli. Což je pochopitelné, tak jsem si dal flákotu s hříbkovou omáčkou a zalil to kozlíkem. Dobré jídlo, dobré pití. Česká kuchyně
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je velmi příjemná. Jídlo mají výborné. Dávali jsme si kuřecí prso plněné listovým špenátem, vídeňskou roštěnou a vepřovou panenku, vše bylo moc dobre.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Personál restaurace je vždy velice příjemný a dobře naladěný. Prostředí restaurace je příjemné, klasické hospodské. Jídlo je vždy výborné a jsou i velké porce.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná hospoda, kterou vždycky rádi navštěvujeme s přáteli i s rodinou. Pivo mají dobré. Z jídelního lístku si vybere každý. Personál restaurace je ochotný.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme s přáteli velice rádi, je zde vždycky dobrá nálada a obsluha je vždycky velice dobře naladěna a příjemná. Pivo mají dobré a z jídelního lístku si vybere každý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme docela často s přáteli a vždycky jsme spokojeni. Pivo a jidlo maji výborné. Obsluha je vždycky dobře naladena. Určitě zase rádi přijdeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme často s přáteli kvůli dobrému pivu a příjemné a přátelské obsluze a nikdy si nemůžeme stěžovat. Obsluha je vždy dobře naladěna a my jsme vždy spokojeni.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme celkem často s přáteli a vždy jsme byli spokojeni. Jídlo mají výborné. Personál restaurace je vždy ochotný a vstřícný. Určitě doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Po předchozí zkušenosti jsme přišli již dříve a opravdu v nabídce bylo ještě plné denní munu. tentokrát jsme vybrali moravského vrabce se špenátem a řízek s hranolky. Jídlo standartní, nečekali jsme dlouho. Poměr cena/kvalita/obsah - velice příznivý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci navštěvujeme s přáteli pravidelně a vždy jsme velice spokojeni. Personál restaurace je vždy příjemný i přesto, že restaurace je vždy plná. Jídlo je výborné.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO