Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Věčnosti

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Mohu pouze napsat - personál milý, prostředí příjemné. Byli jsme zrovna po obědě, tak jsme si dali pouze pití. Ale nabídka piva = nic moc (alespoň pro mne, pro matičku dobré - ochucené).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše druhá návštěva této restaurace a znovu na oběd. Po předchozí zkušenosti, kdy už bylo pouze jedno ze dvou poledních menu jsme přišli o hodinu dříve, asi tak kolem půl jedné a jaké bylo naše překvapení, když nás obsluha informovala, že dnes už není ani jedno z oněch dvou nabízených menu. A prý, že je vhodné si menu předem telefonicky objednat, pokud o něj máme zájem! Tak to tedy bylo naše velké zklamání a jedna hvězda z hodnocení dolů. Myslím, že toto by se nemělo stávat a že se restaurace v tomto ohledu v budoucnu polepší. Ač jsme měli zprvu chuť jít na menu jinam, vybrali jsme si ze stálé nabídky tagliatele a halušky s nivou (viz foto), k tomu točené Strakonice a bylinkový Almdudler, takže oběd byl nakonec zachráněn, i když se trochu prodražil. Jinak za úroveň restaurace i nabídku jídel palec nahoru a snad někdy příště.
Restaurace Na Věčnosti Restaurace Na Věčnosti
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pokud už máte dost všech steaků nebo české kuchyně najdete zde dobrou bezmasou alternativu jak oživit svůj jídelníček. Doporučuji hlavně výborné domácí limonády.
Restaurace Na Věčnosti
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zprvu odrazeni zavádějícím názvem, nakonec jsme restauraci přec je navštívili a zvěčnili. Protože to bylo v lunch time, uvítali jsme možnost vybrat si z denního menu, leč už bylo na výběr jídlo jediné (cizrna s rejží) a tak se vyhlédnuté palačinky nekonaly. Zastoupil je posléze čokodort z červené řepy a k chuti přišlo i víno a strakonický nektar.
Restaurace Na Věčnosti
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Tato restaurace mě okouzlila svým prostředím a druhem jídel, jaká zde vaří. Vytkla bych jen domácí ledový "zelený" čaj - dostala jsem vodu s ledem a bylinkou.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO