Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0

Restaurace Na Věčnosti

Vegetariánská nekuřácká restaurace s galerií sídlí v historické části Znojma v renesančním domě. Nejstarší a původní je sklep z 16.století, se vchodem do znojemského podzemí, kde se v současnosti nachází Hospůdka. Pořádají tu ochutnávky vín, koncerty, přednášky aj. Rádi tu pro Vás připraví i svatební hostinu, firemní akce, večírky či různé oslavy, promoce nebo školní srazy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Mohu pouze napsat - personál milý, prostředí příjemné. Byli jsme zrovna po obědě, tak jsme si dali pouze pití. Ale nabídka piva = nic moc (alespoň pro mne, pro matičku dobré - ochucené).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše druhá návštěva této restaurace a znovu na oběd. Po předchozí zkušenosti, kdy už bylo pouze jedno ze dvou poledních menu jsme přišli o hodinu dříve, asi tak kolem půl jedné a jaké bylo naše překvapení, když nás obsluha informovala, že dnes už není ani jedno z oněch dvou nabízených menu. A prý, že je vhodné si menu předem telefonicky objednat, pokud o něj máme zájem! Tak to tedy bylo naše velké zklamání a jedna hvězda z hodnocení dolů. Myslím, že toto by se nemělo stávat a že se restaurace v tomto ohledu v budoucnu polepší. Ač jsme měli zprvu chuť jít na menu jinam, vybrali jsme si ze stálé nabídky tagliatele a halušky s nivou (viz foto), k tomu točené Strakonice a bylinkový Almdudler, takže oběd byl nakonec zachráněn, i když se trochu prodražil. Jinak za úroveň restaurace i nabídku jídel palec nahoru a snad někdy příště.
Restaurace Na Věčnosti Restaurace Na Věčnosti
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO