Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 57x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Tý Louce Zelený

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva se dá krásně spojit s procházkou v Kunratickém lese. Měli jsme přes slevový portál plněný bramborák masem. Byla to opravdu velká porce. Mohu doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi dobrá obsluha, pan číšník stále běhal a stále bylo co pít. K pití doporučuji pivo Muflon z nedalekého minipivovaru, Svijany se potom nedaly pít. Příjemné posezení na zimní zahradě, jen na WC byl nějaký problém.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hneď po príchode nás privítala zívajúca pani čašníčka. Obsluhoval nás jej kolega, ktorý bol profesionálnejší. Vyprážaný syr bol dobrý, tiež steakové hranolky. Potom sme si dali kávu, ktorá sa ale vypiť nedala, pýtali sme si Americano, dostali sme plný hrnček zafarbenej vody. Výborný Muflon 11°.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Na tý louce zelený je na okraji lesa. Má velmi příjemnou zahrádku. Dnes jsme šli na smažený sýr s hranolkami a bezinkovou limonádu. Bohužel bylo volno jen v kuřácké části,kde bylo velmi zakouřeno, proto jsme hned po jídle odešli.
Restaurace Na Tý Louce Zelený
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí, kousek od přírody. Velice příjemný a vtipný personál. Smažák i hranolky chutnaly nadstandardně. Domácí limonáda taky. Doporučuji spojit s procházkou.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
S rodinou jsme do této restaurace zavítali poprvé na smažený sýr s domácími hranolkami a tatarskou. Bylo to dobré. Zaujalo nás hezké prostorné prostředí, vše čisté, působící příjemně. Obsluhující personál ochotný. Rezervace bez problému.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi příjemná a její návštěva přímo vybízí k procházce do Kunratického lesa. Byli jsme na obědě na voucher od Slevomatu - smažený sýr a domácí hranolky s domácí tatarkou. Jídlo dobré, nelze mu nic vytknout, za nás spokojenost. Obsluhující personál ochotný a interiér restaurace pěkný
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Tý Louce Zelený je restaurace, která mě ještě nikdy nezklamala a vracím se zde vždy velmi rád. Nachází se v pěkném prostředí a v létě každý uvítá zdejší stín a výborné pivo Muflon. Pokud patříte mezi masožravce, tak neváhejte a skočte si zde na žebra.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva po delším období tentokrát v zimě, posezení v příjemném prostředí které obsluha zpříjemnila servisem který jsme vítali, jídlo dobré, porce akorát. V létě oceníte posezení venku na okraji Kunratického lesa.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO