Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 48x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Tý Louce Zelený

Přehled hodnocení
87% celkově
87% personál
85% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 25x
3 2x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi příjemná a její návštěva přímo vybízí k procházce do Kunratického lesa. Byli jsme na obědě na voucher od Slevomatu - smažený sýr a domácí hranolky s domácí tatarkou. Jídlo dobré, nelze mu nic vytknout, za nás spokojenost. Obsluhující personál ochotný a interiér restaurace pěkný
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Tý Louce Zelený je restaurace, která mě ještě nikdy nezklamala a vracím se zde vždy velmi rád. Nachází se v pěkném prostředí a v létě každý uvítá zdejší stín a výborné pivo Muflon. Pokud patříte mezi masožravce, tak neváhejte a skočte si zde na žebra.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi příjemná a její návštěva přímo vybízí k procházce do Kunratického lesa. Byli jsme na obědě na voucher od Slevomatu - smažený sýr a domácí hranolky s domácí tatarkou. Jídlo dobré, nelze mu nic vytknout, za nás spokojenost. Obsluhující personál ochotný a interiér restaurace pěkný.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva po delším období tentokrát v zimě, posezení v příjemném prostředí které obsluha zpříjemnila servisem který jsme vítali, jídlo dobré, porce akorát. V létě oceníte posezení venku na okraji Kunratického lesa.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byla naposledy před pár lety a tedy jsem byla zvědavá, jak to je nyní - no a byla jsem mile překvapená . Prostředí je velmi příjemné, personál ochotný a jídlo bylo výborné. Určitě se tam rádi zase vrátíme - těšíme se na letní posezení na zahrádce !!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je velmi příjemná a její návštěva přímo vybízí k procházce do Kunratického lesa. Byli jsme na obědě na voucher od Slevomatu - smažený sýr a domácí hranolky s domácí tatarkou. Jídlo dobré, nelze mu nic vytknout, za nás spokojenost. Obsluhující personál ochotný všímavy, interiér restaurace pěkný.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde na zkoušku poprvé a nedělní oběd v této restauraci spojili s procházkou v Kunratickém lese, v jehož bezprostřední blízkosti restaurace leží. S návštěvou restaurace jsme byli spokojeni, a to jak s jídlem, obsluhou, tak samotným prostředím, takže pravděpodobně si návštěvu v budoucnu zopakujeme, jelikož i posezení venku na zahrádce může být na jaře či v létě velmi příjemné. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je velmi příjemná, moc oceňuji možnost vstupu se psem. Obsluha milá a jídlo výtečné. Doporučuji jak pro rande, tak pro rodinnou večeři. Velké plus je široká nabídka lokálního piva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na obědě na voucher od Slevomatu - smažený sýr a domácí hranolky s domácí tatarkou, jídlo dobré, spokojenost. Restaurace je velmi příjemná, čistá, tentokrát byla téměř prázdná, ale věřím, že za hezkého počasí zde může být i docela rušno. Krásné umístění přímo u kraje Kunratického lesa, vhodné spojit s procházkou. Čisté prostředí restaurace, ochotný a příjemný personál, není co vytknout.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO