Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Tý louce zelený

Restaurace „Na tý louce zelený“ se nachází ve velmi klidném a krásném prostředí přímo na okraji Kunratického lesa. Pochutnáte si zde na české, minutkové a zvěřinové kuchyni. Restaurace je rozdělena do tří částí z nichž jedna o kapacitě 30 míst je kuřácká, sál o kapacitě 80 míst je nekuřácký a přes léto otevřená terasa, která se přes zimu stává zimní zahradou se 40místy. V příznivém období je tu pro Vás otevřená velká zahrada a samoobslužný stánek, s nádherným dětským hřištěm a ZOO koutkem. Návštěvníkům je k dispozici vlastní parkoviště přímo před vchodem restaurace.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobré jídlo, netradiční ale stylové pivo Muflon. Obsluha vzorná, placení 11 lidí naprosto bez problému-žádné dohady, jen číšník měl stále obavy, abychom mu snad při kouření venku ( ano, velká část restaurace je nekuřácká, což jsme ocenili ) neutekli bez placení. Zřejmě špatné zkušenosti.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Na Tý louce zelený
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO