2 fotky

Restaurace Na struze

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Na struze

Naše restaurace prošla od listopadu 2012 částečnou rekonstrukcí,včetně kuchyně a v ůnoru 2013 jsme znovu otevřeli.

Nabízíme klasickou českou (po celý den) i minutkovou kuchyň a v letním období i speciality z grilu na venkovní terase.Taktéž jsme schopni pro Vás připravit grilované sele,krůtu nebo kýtu ve velkém grilu.

Čepujeme Gambrinus 10° a Plzeň 12°,pro děti,řidiče a abstinenty máme velký výběr nealko nápojů,točenou Kofolu i Malinovku.Restaurace má kapacitu 60 míst-včetně salonku pro cca 25 lidí-a letní zahrada skýtá až 80 míst.Zveme Vás tedy k nám,kde pro Vás rádi uspořádáme jakoukoliv oslavu,svatbu,promoci,raut,ale i pohřební hostinu a doufáme,že naše služby budou dostačující a Vy budete plně spokojeni.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Na Struze působí jako hospoda páté cenové skupiny. Trošku načichnete, i když už se tady nekouří. Ovšem bez rezervace si tady večer nesednete, takže zřejmě je podnik oblíbený. Pivo i jídlo mají celkem dobré, respektive odpovídá přiměřeným cenám. Každopádně mají obrovské porce. Obsluha byla příjemná a věnovala se nám. Bohužel nepřijímají platební karty, což mi docela vadí.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace