Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na struze

Naše restaurace prošla od listopadu 2012 částečnou rekonstrukcí,včetně kuchyně a v ůnoru 2013 jsme znovu otevřeli. Nabízíme klasickou českou (po celý den) i minutkovou kuchyň a v letním období i speciality z grilu na venkovní terase.Taktéž jsme schopni pro Vás připravit grilované sele,krůtu nebo kýtu ve velkém grilu. Čepujeme Gambrinus 10° a Plzeň 12°,pro děti,řidiče a abstinenty máme velký výběr nealko nápojů,točenou Kofolu i Malinovku.Restaurace má kapacitu 60 míst-včetně salonku pro cca 25 lidí-a letní zahrada skýtá až 80 míst.Zveme Vás tedy k nám,kde pro Vás rádi uspořádáme jakoukoliv oslavu,svatbu,promoci,raut,ale i pohřební hostinu a doufáme,že naše služby budou dostačující a Vy budete plně spokojeni.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO