Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Střídačce

Restaurace Na Střídačce, se nachází v malé sportovní hale v samotném srdci holešovického výstaviště, v těsné blízkosti GOJA Music Hall a Křižíkovy fontány.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Doporučuji nabídku ze Slevomatu - 2kg dozlatova grilovaných kuřecích křídel a sleva na ruské kolo. Hromada jídla, skvělé omáčky, levné alko i nealko nápoje a příjemná obsluha.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Cestou z Matějské, že se půjdeme najíst a že si prodloužíme náladičku. Restaurace je ve svahu a tak se leze jakoby do podzemí. Zábradlíí zoufale špinavé a odporně lepilo, chtěla jsem si umýt ruce-záchod zamčený a zpět do restaurace - ruku na zábradlí obalenou staženým rukávem. Co jsem ohmatala na celé pouti bylo minimum z chvilky držení na zábradlí schodů. Pak velmi ochotný číšník a dobré jídlo se v celém zážitku kamsi ztratilo. A opět to zábradlí směrem ven!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO