Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka
Na mapě

Informace Restaurace Na Stopce

Restaurace U Stopky je součástí stejnojmenného penzionu. Zákazníci si zde mohou vybrat z jídelního lístku, jenž nabízí různé druhy steaků, minutek z vepřového a kuřecího masa, hamburgerů, tortil, chuťovek, salátů a dezertů. Nápojový lístek potěší milovníky dobrého piva, vína a kávy. Prostory restaurace jsou vhodné pro pořádání soukromých i firemních akcí.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Dobrý večer, něco takového,jako je Vaše restaurace v Lomnici chybělo! Jak jídlo,tak velmi příjemná obsluha (slečna),prostředí,i krásná zahrádka.Prostě super! Děkujeme Vám za hezké odpoledne a těšíme se na příští posezení u Vás Na Stopce. Morávková Aneta

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno