Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 38x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Stodolci

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je na krásném místě, součástí je i farma. Restaurace je hezky zařízená, personál moc milý. Jídlo bylo výborné, kromě zážitkového menu měli ještě bohatou denní nabídku.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající. Co více napsat. Skvělé polívky - kuřecí a gulášová. Hlavní jídlo bylo taky luxusní - řízek a bramborový salát, kančí se šípkovou omáčkou s moc dobrými perníkovými knedlíky.
Restaurace Na Stodolci Restaurace Na Stodolci
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po několika letech zpátky Na Stodolci, a všechno bylo snad ještě lepší jak posledně. Jídla jedním slovem exkluzivní, čepovaná Plzeň i Stodolecký lišák hodně v kondici, perfektní dezerty a milá obsluha, pecka! ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci bývá plno, takže je vhodné si místo rezervovat - přes Restu to šlo hladce. Jinak prostředí je příjemné, nabídka zajímavá, místní polotmavý ležák Stodolecký Lišák byl lahodný, hrachovka excelentní a podzimní zeleninový salát s hovězím (viz foto) prostě skvělý. Lívanečky s borůvkami k espresu byly zase ideální sladkou tečkou. Hodnocení kazí sice milá, ale poněkud zmatená obsluha a dále klamavá nabídka kváskového chleba, za který byl bez upozornění vydáván chléb obyčejný.
Restaurace Na Stodolci
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo to opet vyborne, jako vzdy! Obsluha prijemna a profesionalni. Urcite se tady jeste ukazeme, kdyz budeme v okoli. Vse je vzdy cerstve a moc dobre dochucene! Zajdete si
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V této restauraci se i líbilo. Prostředí bylo příjemné jen mi byla trochu zima. Personál byl fajn, ale zažila jsem lepší. Jídlo bylo výborné, dala jsem si koleno s kubou a zapila to stodoleckým lišákem. Paráda.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Na stodolci jsem zhruba po dvou letech a úroveň je stále super, i kdyz z personálu uz nemam tak dobry pocit, jaký jsem dříve mel. K piti jsem si dal stodoleckeho lisaka - dobre pivo. Dále jsem si dal 1/4 kachny a ta byla výborná. Ostatni byli také spokojeni. Doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Lákalo nás kulinářské umění Oldy Sahajdáka. Mírné úvodní čekání nám nevadilo, ani jsme nevěděli, že budeme čekat až dorazí všichni. Sestavené menu vypadalo velmi zajímavě, v podstatě to, co restaurace běžně vaří, vše z místních surovin. Pečená brambora a kozí sýr jako předkrmy výborné, skvělý nápad obzvláště s bramborou položenou na seně. Následovalo vynikající kuře v solné krustě, bohužel uzená kachna to trochu zkazila, nejslabší článek celého menu, i když standartní kachnu, která je v nabídce je naprosto úžasná. Hovězí líčko a kančí maso bylo chutné, nepřekvapilo. Závěrem krupicová kaše, netradiční a lívance s borůvky. Podávaná bílá vína byla velmi lahodná, o červených to nemohu říci. Celkově zajímavý 4 hodinový večer, oceňuji snahu něco takového připravit ve stísněných podmínkách, odvahu jít do takové akce. Menu celkově určitě nadprůměrné. Poděkování patří i obsluze, byl to náročný večer. Nejsme zde naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherná restaurace na krásném místě jistě kdekoho potěší, co ale dostane do kolen opravdu každého je místní kuchyně. Obzvláště lívanečky by neměly uniknout Vaší pozornosti.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO