Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 33x 100 0

Restaurace Na Stodolci

Přehled hodnocení
95% celkově
90% personál
93% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 26x
4 7x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající. Co více napsat. Skvělé polívky - kuřecí a gulášová. Hlavní jídlo bylo taky luxusní - řízek a bramborový salát, kančí se šípkovou omáčkou s moc dobrými perníkovými knedlíky.
Restaurace Na Stodolci Restaurace Na Stodolci
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po několika letech zpátky Na Stodolci, a všechno bylo snad ještě lepší jak posledně. Jídla jedním slovem exkluzivní, čepovaná Plzeň i Stodolecký lišák hodně v kondici, perfektní dezerty a milá obsluha, pecka! ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci bývá plno, takže je vhodné si místo rezervovat - přes Restu to šlo hladce. Jinak prostředí je příjemné, nabídka zajímavá, místní polotmavý ležák Stodolecký Lišák byl lahodný, hrachovka excelentní a podzimní zeleninový salát s hovězím (viz foto) prostě skvělý. Lívanečky s borůvkami k espresu byly zase ideální sladkou tečkou. Hodnocení kazí sice milá, ale poněkud zmatená obsluha a dále klamavá nabídka kváskového chleba, za který byl bez upozornění vydáván chléb obyčejný.
Restaurace Na Stodolci
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo to opet vyborne, jako vzdy! Obsluha prijemna a profesionalni. Urcite se tady jeste ukazeme, kdyz budeme v okoli. Vse je vzdy cerstve a moc dobre dochucene! Zajdete si
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V této restauraci se i líbilo. Prostředí bylo příjemné jen mi byla trochu zima. Personál byl fajn, ale zažila jsem lepší. Jídlo bylo výborné, dala jsem si koleno s kubou a zapila to stodoleckým lišákem. Paráda.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Na stodolci jsem zhruba po dvou letech a úroveň je stále super, i kdyz z personálu uz nemam tak dobry pocit, jaký jsem dříve mel. K piti jsem si dal stodoleckeho lisaka - dobre pivo. Dále jsem si dal 1/4 kachny a ta byla výborná. Ostatni byli také spokojeni. Doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Lákalo nás kulinářské umění Oldy Sahajdáka. Mírné úvodní čekání nám nevadilo, ani jsme nevěděli, že budeme čekat až dorazí všichni. Sestavené menu vypadalo velmi zajímavě, v podstatě to, co restaurace běžně vaří, vše z místních surovin. Pečená brambora a kozí sýr jako předkrmy výborné, skvělý nápad obzvláště s bramborou položenou na seně. Následovalo vynikající kuře v solné krustě, bohužel uzená kachna to trochu zkazila, nejslabší článek celého menu, i když standartní kachnu, která je v nabídce je naprosto úžasná. Hovězí líčko a kančí maso bylo chutné, nepřekvapilo. Závěrem krupicová kaše, netradiční a lívance s borůvky. Podávaná bílá vína byla velmi lahodná, o červených to nemohu říci. Celkově zajímavý 4 hodinový večer, oceňuji snahu něco takového připravit ve stísněných podmínkách, odvahu jít do takové akce. Menu celkově určitě nadprůměrné. Poděkování patří i obsluze, byl to náročný večer. Nejsme zde naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherná restaurace na krásném místě jistě kdekoho potěší, co ale dostane do kolen opravdu každého je místní kuchyně. Obzvláště lívanečky by neměly uniknout Vaší pozornosti.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO