Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 33x 100 0

Restaurace Na Stodolci

Vážení hosté, nabídka naší restaurace sice není tak široká jako v jiných podnicích, ale je to dáno tím, že veškerá jídla jsou u nás připravována jen z čerstvých surovin, které sháníme od lokálních dodavatelů z nejbližšího okolí. Čerstvé BIO maso nám dodávají z Lipové u Šluknova, ostatní čerstvé maso pochází od řeznických mistrů z České Kamenice, kteří nám dodávají i vlastnoručně připravované klobásy a špekáčky, domácí knedlíky pro nás vyrábí pan Tolar, brambory a sezónní zeleninu nám vozí pan Růžička z Polep, kozí sýr pochází z malé kozí farmy z nedalekého Kyjova, med máme od včelaře z Chřibské, čerstvé ryby nám vozí na ledové tříšti, jen dva dny po vylovení. Co můžeme, připravujeme sami; žádné polotovary, mražené suroviny či instantní věci u nás nehledejte. Nečekejte kulinářské zázraky, ale jen českou, poctivou domácí kuchyni postavenou na čerstvých surovinách. Domácí a čerstvé, to je naše filozofie!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající. Co více napsat. Skvělé polívky - kuřecí a gulášová. Hlavní jídlo bylo taky luxusní - řízek a bramborový salát, kančí se šípkovou omáčkou s moc dobrými perníkovými knedlíky.
Restaurace Na Stodolci Restaurace Na Stodolci
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po několika letech zpátky Na Stodolci, a všechno bylo snad ještě lepší jak posledně. Jídla jedním slovem exkluzivní, čepovaná Plzeň i Stodolecký lišák hodně v kondici, perfektní dezerty a milá obsluha, pecka! ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci bývá plno, takže je vhodné si místo rezervovat - přes Restu to šlo hladce. Jinak prostředí je příjemné, nabídka zajímavá, místní polotmavý ležák Stodolecký Lišák byl lahodný, hrachovka excelentní a podzimní zeleninový salát s hovězím (viz foto) prostě skvělý. Lívanečky s borůvkami k espresu byly zase ideální sladkou tečkou. Hodnocení kazí sice milá, ale poněkud zmatená obsluha a dále klamavá nabídka kváskového chleba, za který byl bez upozornění vydáván chléb obyčejný.
Restaurace Na Stodolci
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO