Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 31x 100 0

Restaurace Na Stodolci

Vážení hosté, nabídka naší restaurace sice není tak široká jako v jiných podnicích, ale je to dáno tím, že veškerá jídla jsou u nás připravována jen z čerstvých surovin, které sháníme od lokálních dodavatelů z nejbližšího okolí. Čerstvé BIO maso nám dodávají z Lipové u Šluknova, ostatní čerstvé maso pochází od řeznických mistrů z České Kamenice, kteří nám dodávají i vlastnoručně připravované klobásy a špekáčky, domácí knedlíky pro nás vyrábí pan Tolar, brambory a sezónní zeleninu nám vozí pan Růžička z Polep, kozí sýr pochází z malé kozí farmy z nedalekého Kyjova, med máme od včelaře z Chřibské, čerstvé ryby nám vozí na ledové tříšti, jen dva dny po vylovení. Co můžeme, připravujeme sami; žádné polotovary, mražené suroviny či instantní věci u nás nehledejte. Nečekejte kulinářské zázraky, ale jen českou, poctivou domácí kuchyni postavenou na čerstvých surovinách. Domácí a čerstvé, to je naše filozofie!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci bývá plno, takže je vhodné si místo rezervovat - přes Restu to šlo hladce. Jinak prostředí je příjemné, nabídka zajímavá, místní polotmavý ležák Stodolecký Lišák byl lahodný, hrachovka excelentní a podzimní zeleninový salát s hovězím (viz foto) prostě skvělý. Lívanečky s borůvkami k espresu byly zase ideální sladkou tečkou. Hodnocení kazí sice milá, ale poněkud zmatená obsluha a dále klamavá nabídka kváskového chleba, za který byl bez upozornění vydáván chléb obyčejný.
Restaurace Na Stodolci
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo to opet vyborne, jako vzdy! Obsluha prijemna a profesionalni. Urcite se tady jeste ukazeme, kdyz budeme v okoli. Vse je vzdy cerstve a moc dobre dochucene! Zajdete si
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V této restauraci se i líbilo. Prostředí bylo příjemné jen mi byla trochu zima. Personál byl fajn, ale zažila jsem lepší. Jídlo bylo výborné, dala jsem si koleno s kubou a zapila to stodoleckým lišákem. Paráda.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO