Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Štěpáně

Přehled hodnocení
88% celkově
89% personál
86% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 19x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Konečně jsme se někde skvěle najedli!! Byli jsme se vším nadmíru spokojeni, budeme se rádi vracet. Úžasné zpestření pro děti v podobě zvířat na farmě. Tady to dělají s láskou. Doporučuji!
Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme se ujistili, že Restaurace Na Štěpáně je dobrá volba. Číšník a kuchař dělají restauraci restaurací. Zašli jsme si na dýňové menu a zažili jsme výbornou směs rafinovaných chutí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Za 20 minut si mne obsluha ani nevšimla. Pravděpodobně měli nějakou akci a hosté v restauraci seděli a koukali. Venku obsluha probíhala. Je na pováženou zda není dobře při akcích posílit obsluhu nebo zavřít pro hosty
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát trochu zklamání z jídla. Salát á la Caesar - tuhé maso, navíc podávané nedodělané, téměř syrové. Kuchař po našem upozornění dopekl. Mořský ďas - no moje chyba, že jsem si to dala, velmi zvláštní pachuť, nebyl asi čerstvý. Jinak personál a prostředí fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto famózní jídlo. Objednali jsme si 4 různá jídla a všechna byla excelentní. Plusem je zahrádka + malé dětské hřiště. Káva dobrá, dezerty také - až na zmrzlinu, to je nejlevnější vaničková, co sehnali. bohatý výběr vín - opravdu jedna z nej restaurací.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace pro celou rodinu. Nejenom že jídla jsou velmi chutná(Chřestové speciality), ale za restaurací najdete zvířecí minifarmu, kterou jistě ocení i vaše děti. Vřele doporučuji.
Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná obsluha, které bych jen vytkla, že se nezeptala na úpravu steaku. Jídlo vynikajicí, stejně tak i domácí limonáda. Příjemné prostředí. Určitě to nebyla naše poslední návštěva.
Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO