Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Štěpáně

První krčma u Štěpánského přívozu, o níž jsou zmínky již z 15. století. šéfkuchař se svým týmem připravují staré, ale i moderní recepty klasické české kuchyně. Navazují na tradici, kdy byla gastronomie na výsluní a využívají i recepty z dob první republiky. Celý týden zde připravují kromě stálého A la Carte menu také polední nabídku složenou z právě nakoupených surovin a sezónních produktů, které jim nabízejí různé trhy a farmáři.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Konečně jsme se někde skvěle najedli!! Byli jsme se vším nadmíru spokojeni, budeme se rádi vracet. Úžasné zpestření pro děti v podobě zvířat na farmě. Tady to dělají s láskou. Doporučuji!
Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme se ujistili, že Restaurace Na Štěpáně je dobrá volba. Číšník a kuchař dělají restauraci restaurací. Zašli jsme si na dýňové menu a zažili jsme výbornou směs rafinovaných chutí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO