Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 44x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Štěpáně

První krčma u Štěpánského přívozu, o níž jsou zmínky již z 15. století. šéfkuchař se svým týmem připravují staré, ale i moderní recepty klasické české kuchyně. Navazují na tradici, kdy byla gastronomie na výsluní a využívají i recepty z dob první republiky. Celý týden zde připravují kromě stálého A la Carte menu také polední nabídku složenou z právě nakoupených surovin a sezónních produktů, které jim nabízejí různé trhy a farmáři.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Na Štěpán chodíme moc rádi a poměrně často a opět jsme byli nadmíru spokojeni. Je fajn, že i stálý jídelníček se obměňuje a často si vybereme i ze speciální nabídky.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nejlepší křenová omáčka, co jsem ochutnal!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Konečně jsme se někde skvěle najedli!! Byli jsme se vším nadmíru spokojeni, budeme se rádi vracet. Úžasné zpestření pro děti v podobě zvířat na farmě. Tady to dělají s láskou. Doporučuji!
Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně Restaurace Na Štěpáně
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO