Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

15 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Na Štěpáně

První krčma u Štěpánského přívozu, o níž jsou zmínky již z 15. století. šéfkuchař se svým týmem připravují staré, ale i moderní recepty klasické české kuchyně. Navazují na tradici, kdy byla gastronomie na výsluní a využívají i recepty z dob první republiky. Celý týden zde připravují kromě stálého A la Carte menu také polední nabídku složenou z právě nakoupených surovin a sezónních produktů, které jim nabízejí různé trhy a farmáři.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Také vás zaujme otázka obsluhy, zda-li budete platit kartou nebo penězi, přičemž u nás probíhá přes 90% spotřebitelských plateb kartou? Tak do takového podniku se nyní podíváme. Mimochodem, karty jim zrovna nefungovaly. Restaurace je situována u bývalého přívozu přes Labe, dnes je tu pozoruhodný historický most. Interiér podniku připomíná konec 90.let, takové lehké retro. Je tu čisto a jak jsem naznačil, obsluha je většinou formální, vřelý vztah s ní asi nenavážete. Jídlo je fajn, celkem dobré. Nemám ale, co bych doporučil. Kladu si otázku, co tady asi servírují dětem? A vlastně si kladu ještě jednu otázku – kdo je Štěpána?

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Lorenčík
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ondřej Chlouba
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba