Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 13x 100 0

Restaurant Na Statku Mirošov

Restaurace Na Statku je rozdělena na dvě části. V podkroví je posezení pro cca 15 osob. Dětský koutek, venkovní dětské hřiště. Krytá vyhřívaná venkovní terasa se samostatným barem pro cca 40 osob. Příjemné prostředí venkovského statku vně i uvnitř. V pátek a v sobotu živá hudba. V letních měsících grilování na venkovním grilu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli již po několikáté, tentokrát ve větší skupině s pěti malými dětmi. Obsluha byla rychlá a neměla žádný problém ani s nestandardními požadavky na jídlo a pití pro děti. Veškeré objednané jídlo bylo připravené rychle a všem chutnalo. Zejména svíčková.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak jsem se museli v okolí Plzně prokousat nic moc restauracemi až jsme našli tuhle, krásné a udržované prostředí, dětský koutek a pískoviště venku, velice ochotná a nevtíravá obsluha, příznivé ceny a opravdu vynikající jídlo, možná ta čepovaná Plzeň nebyla nejlepší, ale na to se restaurace úplně nezaměřuje a tu si můžeme dát v Plzni přímo v pivovaru:-)
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Hrozně dlouho jsem sem chtěla a nakonec jsme sem šli na narozeninovou večeři a byla to katastrofa. Obyčejný burger, kupované hranolky a nešikovná obsluha. Prostředí je sice hezké a ryby mají živé v kádi a na přání ji vyloví a připraví, bohužel byla dost vysušená.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO