Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Na Statku Mirošov

Restaurace Na Statku je rozdělena na dvě části. V podkroví je posezení pro cca 15 osob. Dětský koutek, venkovní dětské hřiště. Krytá vyhřívaná venkovní terasa se samostatným barem pro cca 40 osob. Příjemné prostředí venkovského statku vně i uvnitř. V pátek a v sobotu živá hudba. V letních měsících grilování na venkovním grilu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má krásný interiér i venek, teď tam mají dokonce ze slámy velké jesličky na pódiu, restaurace byla úplně plná, naštěstí bylo pro nás místo u dětského koutku, příjemný personál, výborné jídlo a příznivé ceny, zase se zastavíme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli již po několikáté, tentokrát ve větší skupině s pěti malými dětmi. Obsluha byla rychlá a neměla žádný problém ani s nestandardními požadavky na jídlo a pití pro děti. Veškeré objednané jídlo bylo připravené rychle a všem chutnalo. Zejména svíčková.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak jsem se museli v okolí Plzně prokousat nic moc restauracemi až jsme našli tuhle, krásné a udržované prostředí, dětský koutek a pískoviště venku, velice ochotná a nevtíravá obsluha, příznivé ceny a opravdu vynikající jídlo, možná ta čepovaná Plzeň nebyla nejlepší, ale na to se restaurace úplně nezaměřuje a tu si můžeme dát v Plzni přímo v pivovaru:-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO