Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace na Staré Poště Přelouč

Největší dominantou pensionu Na Staré Poště je stylová restaurace, která se nachází v historické části objektu. Je vybavena originálním dřevěným interiérem pro přibližně 100 lidí. K dispozici je oddělený salonek s možností Wifi připojení pro pořádání firemních akcí, školení a podobně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je moc příjemná, co se týká personálu tak všichni, kteří nás obsluhovali jsou na jedničku! Šly jsme na oběd a musím uznat, že na to, že to bylo polední meníčko to trvalo trochu déle než bych čekala.....Ale jinak jídlo moc chutnalo. Takže celkově mohu doporučit!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Opakovaně jsem navštívil tuto restauraci s pár přáteli po předchozí dobré zkušenosti. Servis a prostředí opět nezklamaly. Jídlo nebylo spatné, kuřecí stehno krásně propečené, dojem zkazila nádivka. Ta byla tvrdá a oschlá - přitom tam nemusela vůbec být a jídlo by bylo perfektní. Škoda, ale jinak slušná restaurace v Přelouči.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO