Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na skok

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Na skok ocení každý milovník pokrmů s vysokými nutričními hodnotami. Vzhledem k tomu, že jsem restauraci navštívil po tréninku mrtvého tahu, tak jsem nebyl spokojený s nepohodlným posezením, při kterém trpěly mé vzpřimovače. Takže doporučuji před a po návštěvě restaurace použít Foam roller.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Malá ale velice příjemná restaurace. Výborně jídlo a milá obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme v restauraci podruhé a opět nás nezklamala. Jídlo bylo vynikající, personál velmi milý a ochotný. Zaujalo nás servírování dětského menu a praskání ohně v kamnech taky nemělo chybu :-) Určitě zase někdy rádi přijdeme :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je sice malinká, ale velmi příjemné prostředí. Na jídle jsme si s přítelem moc pochutnali, obsluha byla milá, hned se nám věnovala. Byli jsme moc spokojeni a určitě bychom doporučili :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pěkná stylová restaurace,uvítali jsme nekuřácké prostředí,menu -kuřecí medailonky na medu-velice nám chutnalo ,personál příjemný hned se nám věnoval i po celou dobu našeho posezení,čisté a navoněné toalety ,budeme se tady rádi vracet všem doporučujeme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO